Strona główna / Na czasie / Bezpłatne aplikacje Windows Phone 7 na smartfonach LG
środa 03 listopad 2010 | Robert Kamiński
Bezpłatne aplikacje Windows Phone 7 na smartfonach LG
LG Electronics i Microsoft nawiązały współpracę, której celem jest zapewnienie bezpłatnego dostępu do aplikacji działających na systemie operacyjnym Windows Phone 7, dla wszystkich użytkowników telefonów LG.

LG i Microsoft będą oferować najnowsze aplikacje działające w systemie Windows Phone 7, których zastosowanie użytkownicy będą mogli sprawdzić w wielu obszarach codziennego życia i pracy – np. takich jak sieci społecznościowe czy gry. Co 60 dni zostanie udostępnionych 10 bezpłatnych aplikacji o wartości ponad 30 USD. Osoby korzystające z telefonów LG pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone 7, przez pierwsze 60 dni będą mogły pobierać bezpłatnie aplikacje za pośrednictwem centrum aplikacji LG.

Projektanci aplikacji przeznaczonych dla najnowszego systemu Microsoftu zyskają nowe możliwości marketingowe oraz zasoby, które ułatwią promowanie ich rozwiązań w telefonach firmy LG. Autorzy niektórych programów skorzystają ze wsparcia promocyjnego dzięki obecności w materiałach marketingowych LG Electronics
i w Windows Phone Marketplace — sklepie firmy Microsoft. LG Electornics będzie promować nowe aplikacje podczas akcji promocyjnych w sklepach i na stronie LG Mobile na Facebooku http://on.fb.me/bltMvp. Dzięki takiemu rozwiązaniu stworzy większy rynek dla programistów i przybliży ich do użytkowników.

Ponadto LG Electronics będzie oferować użytkownikom systemu Windows Phone 7 bezpłatny dostęp do aplikacji, które zostaną przez nią opracowane. Programy te będą także dostępne w centrum aplikacji LG i będą przeznaczone między innymi do obsługi portali społecznościowych. Oferta będzie obejmować takie programy jak Type n Walk i Voice SNS, a także praktyczne narzędzia, np. Subway AR.

Prowadzony przez LG Electronics i Microsoft program Developer Program zostanie uruchomiony w listopadzie. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.facebook.com/LGMobileHQ .

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej