Strona główna / Na czasie / Sybase mobilny
poniedziałek 08 listopad 2010 | Jan Petersen/Sybase
Sybase mobilny
Według firmy analitycznej IDC liczba mobilnych pracowników na całym świecie już w 2013 roku może wzrosnąć nawet do 1,19 mld osób, co stanowić będzie 34,9% siły roboczej. Nowe oprogramowanie Sybase ma pozwolić użytkownikom zarządzanie i analizowanie informacji z poziomu dowolnego urządzenia mobilnego.

 

Rozwiązania dostarczane przez Sybase we współpracy z SAP mają umożliwić pracownikom mobilnym szybki i bezproblemowy dostęp do kluczowych danych firmowych. Zaawansowane oprogramowanie mobilne  pozwoli na zwiększenie produktywności, dokonywanie świadomych i szybkich decyzji biznesowych oraz na stały kontakt z klientami, dostawcami, partnerami i pracownikami.

”W dzisiejszej sytuacji rynkowej mobilność nie jest już kwestią wyboru czy elementem przewagi konkurencyjnej, ale koniecznością i standardem, których oczekują klienci. Dlatego wszystkie firmy, niezależnie od branży i wielkości, muszą dziś sięgać po rozwiązania mobilne. Zgodnie z naszą dewizą „Mobile as a new desktop” urządzenia mobilne mają dziś spełniać funkcje, które do tej pory zarezerwowane były wyłącznie dla użytkowników biurowych desktopów podłączonych do firmowej sieci” - mówi Milanka Stamenkovic, CEEMEA Territory Director w Sybase.

Platforma SUP

Odpowiedzią na wyzwania stawiane przez użytkowników biznesowych jest platforma Sybase Unwired Platform (SUP) przeznaczona do opracowywania aplikacji mobilnych dla przedsiębiorstw, która upraszcza tworzenie, wdrażanie i zarządzanie aplikacjami mobilnymi. Sybase Unwired Platform to otwarta platforma, za pomocą której możliwe jest stworzenie mobilnej wersji niemal każdej aplikacji działającej na dowolnym urządzeniu.

„Otwarta platforma oznacza, ze klienci mogą sami nią zarządzać i adoptować do swoich indywidualnych potrzeb. Co więcej działa na wszystkich głównych mobilnych systemach operacyjnych, w tym: iPhone, Google Android, Windows Mobile, RIM, itp.”.- mówi Euan MacAra.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej