Strona główna / Na czasie / Nowe all-in-one:  IdeaCentre A310 i A700
środa 24 listopad 2010 | Robert Kamiński
Nowe all-in-one:  IdeaCentre A310 i A700
Komputery typu all-in-one systematycznie zdobywają rynek zaspokajając potrzeby użytkowników, którzy potrzebują ekranów i wydajności  większej niż ta którą oferują komputery przenośne.
Tagi: lenovo, all-in-one,

Klasyczne desktopy systematycznie spychane wypierane są Mie tylko przez laptopy, ale również przez komputery typu All-in-one. Znakomicie odczytuje tę koniunkturę Lenovo konsekwentnie wprowadzając na rynek kolejne modele. Nowe eleganckie i funkcjonalne produkty Lenovo all-in-one niewątpliwie zainteresują wielu użytkowników.

Lenovo IdeaCentre A310 – dla najbardziej wymagających

Asymetryczna konstrukcja i bogate wnętrze Lenovo IdeaCentre A310 czynią  z niego odpowiedni sprzęt dla najbardziej wymagających użytkowników. Doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz i zadowoli swym wyglądem każdego estetę.

Lenovo A310Komputer ma zaledwie 18,5 mm głębokości. Wyposażono go w panel LED o rozdzielczości Full HD i przekątnej 21,5 – cala. Komponenty urządzenia znajdują się w jego podstawie, a nie za ekranem – jak to zwykle bywa w przypadku komputerów typu All-in-One.

IdeaCentre A310 oparty jest na platformie Core i posiada certyfikat Lenovo Enhanced Experience, który gwarantuje łatwe w obsłudze narzędzia do konserwacji systemu, zaawansowane możliwości multimedialne oraz optymalizację uruchamiania i zamykania systemu. Użytkownikom oczekującym od komputera przede wszystkim rozrywki, oferuje ciekawe aplikacje wideo, chociażby oprogramowanie CamSuite do dokładnego śledzenia twarzy i efektów graficznych przy użyciu wbudowanej kamerki internetowej.

Sprzęt dysponuje także oprogramowaniem Lenovo Rescue System, które pozwala na szybkie i łatwe odzyskiwanie utraconych danych.

Cena: od 3299 PLN

Lenovo IdeaCentre A700 – bezprzewodowe centrum rozrywki

Elegancki, stylowy i funkcjonalny. Lenovo IdeaCentre A700 to ultrapłaski komputer typu All-in-One, który zadowoli użytkowników ceniących sobie wydajność komputerów stacjonarnych, ale także z łatwością posłuży za domowe centrum rozrywki. Wyposażony jest w 23-calowy ekran panoramiczny Full HD, procesor Intel Core i7 z technologią Intel Turbo Boost, a także łącze HDMI dzięki czemu możesz podłączyć do niego telewizor czy konsolę do gier. Lenovo zadbałoLenovo A700 również o głośniki – znajdziemy tu sprzęt JBL z technologią Dolby Home Theater, a także grafikę – DirectX 11.

Całość zamknięta jest w zaokrąglonej, aluminiowej obudowie, która dzięki swojej funkcjonalnej konstrukcji łatwo wpasuje się w dowolne miejsce Twojego mieszkania.

I co najważniejsze – komputer jest pozbawiony wszelkich kabli! Jedyne co musisz zrobić, to włączyć go do prądu, zarówno klawiatura jak i mysz są bezprzewodowe. IdeaCenter A700 w najgrubszym miejscu ma 6,5 cm. Ciekawostką jest wyjątkowa mysz „3 w 1”. Poza tym, że działa jak standardowa mysz (na powierzchni biurka), może służyć też jako wskaźnik (z powietrza) bądź kontroler gier sterowanych ruchowo.

Cena: od  4399 PLN

Zarówno Lenovo IdeaCentre A310 jak i IdeaCentre A700 są już dostępne w sprzedaży.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej