Strona główna / Na czasie / Monitor Lenovo z obsługą technologii Nvidia 3D Vision
piątek 07 styczeń 2011 | Robert Kamiński
Monitor Lenovo z obsługą technologii Nvidia 3D Vision
Komputery Lenovo IdeaCentre oraz monitory z wbudowaną kamerą 3D uzupełniają ekosystem NVIDIA 3D Vision, który liczy już ponad 1000 produktów.
Tagi: monitor, lenovo, nvidia, 3d,

Komputer do gier 3D Lenovo IdeaCentre K330 wyposażony jest w kartę graficzną GeForce GTX 460 i dołącza do długiej listy komputerów obsługujących technologię 3D Vision. Oprócz tego na rynek trafi nowy, 23-calowy monitor 3D Lenovo L2363d z panelem o rozdzielczości FullHD (1920 x 1080). Jest to jedno z pierwszych urządzeń wyposażonych w kamerę internetową z podwójną soczewką. Umożliwia to robienie zdjęć 3D i prowadzenie wideokonferencji w stereoskopowym trójwymiarze (w połączeniu z okularami i technologią 3D Vision firmy NVIDIA).

Dzięki technologii 3D Vision użytkownicy otrzymują dostęp do szerokiej gamy materiałów trójwymiarowych, w tym ponad 500 gier, filmów Blu-ray, fotografii i klipów wideo strumieniowanych przez Internet. Użytkownicy mogą również oglądać filmy 3D oraz współdzielić i wyświetlać fotografie w pełnej rozdzielczości w serwisie 3DVisionLive.com firmy NVIDIA – pierwszej internetowej społeczności 3D Vision na świecie. Nowe oprogramowanie NVIDIA 3DTV Play™ daje ponadto użytkownikom możliwość podłączenia komputera stacjonarnego lub przenośnego do telewizorów 3D i odbiorników obsługujących połączenia HDMI 1.4, a następnie odtwarzania najnowszych materiałów 3D w wysokiej rozdzielczości, z efektami trójwymiaru i dźwiękiem przestrzennym wysokiej jakości.  Oprogramowanie 3DTV Play jest dołączone bezpłatnie do każdego komputera przenośnego i stacjonarnego obsługującego technologię 3D Vision, a także dostępne w sprzedaży w sklepie internetowym firmy NVIDIA.

Podobne artykuły
Komentarze
comments powered by Disqus
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej