Strona główna / Na czasie / Nowe abecadło all-in-one Lenovo IdeaCentre
niedziela 09 styczeń 2011 | Robert Kamiński / Lenovo
Nowe abecadło all-in-one Lenovo IdeaCentre
Firma Lenovo zaprezentowała na pokazie International Consumer Electronics Show (CES) 2011 cztery nowe komputery all-in-one (AIO) -  IdeaCentre A320, B520, B320 i Lenovo C205 zaprojektowane pod kątem określonych potrzeb i preferencji użytkowników indywidualnych.

IdeaCentre A320 — najbardziej płaska konstrukcja AIO w branży

Komputer AIO IdeaCentre A320 to nowa koncepcja komputera domowego o charakterystycznej, superpłaskiej konstrukcji oraz wyróżniających się funkcjach. A320 to najbardziej płaski komputer AIO w branży, mierzący w najwęższym punkcie zaledwie 18,5 mm. Na panoramicznym ekranie o przekątnej 21,5" z najnowszą, wysokokontrastową technologią panelu LED można oglądać zachwycające wideo o jakości HD. Komputer ten jest wyposażony w najnowszy procesor 2 generacji Intel® Core™ i5 z technologią Intel® Turbo Boost Technology 2.0, a także pełny zakres złączy, w tym wyjście i wejście HDMI oraz wbudowany czytnik kart pamięci.

IdeaCentre B520 — maksimum rozrywki

IdeaCentre B520 to najbardziej wydajny komputer stacjonarny AIO firmy Lenovo i stanowi idealną propozycję dla konsumentów poszukujących komputera o wysokiej wydajności do gier i rodzinnej rozrywki. IdeaCentre B520 to maksimum rozrywki i minimum kłopotu — łączy w sobie wysokowydajną grafikę oraz najnowszy procesor drugiej generacji Intel® Core™ w kompaktowej konstrukcji AIO. B520 to pierwszy w branży komputer AIO z ekranem wielodotykowym bez obramowania. W celu zapewnienia dokładniejszej i wygodniejszej obsługi wielodotykowej zastosowano w nim technologię Project Capacitive Touch (PCT). Lenovo B520 zawiera 23-calowy wyświetlacz Full HD z opcjonalnym rozwiązaniem 3D Vision firmy Nvidia, funkcję udoskonalania dźwięku SRS® Premium Sound, a także opcjonalną mysz 3-w-1, umożliwiającą sterowanie grami ruchowymi oraz działającą jako mysz powietrzna. B520 zapewnia naprawdę wciągającą zabawę zarówno zapalonym graczom, jak i miłośnikom rozrywki rodzinnej.

IdeaCentre B320 — komputer, a jednocześnie telewizor

IdeaCentre B320 z ekranem wielodotykowym o przekątnej 21,5" zawiera funkcję Hardware TV (HWTV) 1 — co oznacza, że jest zarówno komputerem, jak i prawdziwym telewizorem. Dzięki funkcji HWTV nie trzeba uruchamiać komputera, aby obejrzeć telewizję. Tryby komputera i telewizora można łatwo przełączać jednym naciśnięciem przycisku, a funkcja picture-in-picture umożliwia korzystanie z nich obu jednocześnie. Wyświetlacz Full HD umożliwia sterowanie wielodotykowe, a sercem komputera jest najnowszy procesor drugiej generacji Intel® Core™ i5.

Lenovo C205 — kompaktowa konstrukcja all-in-one po przystępnej cenie

Lenovo C205 to przystępny cenowo komputer o ultrapłaskiej konstrukcji, która pozwala zaoszczędzić miejsce. Model ten wyposażono w panoramiczny ekran HD 16:9 o przekątnej 18,5 cala oraz w opcjonalny panel do sterowania pojedynczymi dotknięciami. Jest to doskonała propozycja dla konsumentów z segmentu mainstream, poszukujących przystępnego cenowo komputera do rozrywki i informacji, który będzie pasować w kuchni i innych pomieszczeniach o ograniczonej ilości miejsca. Dzięki grafice o wysokiej rozdzielczości 720p, wysokiej jakości kamerze internetowej, mikrofonowi i wbudowanym głośnikom można prosto i wygodnie udostępniać zdjęcia i wideo oraz rozmawiać przez Internet. Ten komputer AIO jest dostępny z procesorami do poziomu AMD Dual Core E-350 i grafiką AMD Radeon™ HD 6310 na poziomie osobnej karty graficznej. Dwubarwna kolorystyka obudowy sprawia, że komputer ten idealnie pasuje do dowolnego pomieszczenia w domu. Komputer C205 zawiera także procesor graficzny do poziomu ATI Radeon™ serii HD6000 z pamięcią 1 GB do obsługi wideo o wysokiej rozdzielczości, a także wbudowany odtwarzacz/nagrywarkę DVD.

Ceny i dostępność

Komputer IdeaCentre A320 będzie dostępny w cenach od 699 USD. IdeaCentre B520 i IdeaCentre B320 będą dostępne od czerwca 2011 r. w cenach od 899 i 699 USD. Ceny komputera Lenovo C205 będą zaczynać się od 449 USD.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej