Strona główna / Na czasie / Operatorów GSM wojny cenowej ciąg dalszy
wtorek 04 wrzesień 2007 | Robert Kamiński
Operatorów GSM wojny cenowej ciąg dalszy
Od 6 września, zarówno nowi jak i dotychczasowi klienci biznesowi sieci Plus będą mogli korzystać z nowej taryfy „Elastyczna”, w której stawki za minutę połączenia w ofercie podstawowej są najniższe na rynku.
Tagi: telefon, plus, gsm,

Za minutę połączenia zapłacimy od 40 groszy do wszystkich sieci. Wysokość opłat zależy od pakietu kwotowego wybranego przez abonenta – od 30 do 300 zł. Dzięki konstrukcji pakietowej użytkownik posiada pełną elastyczność i swobodę w korzystaniu z usług telekomunikacyjnych – kwotę pakietu może wykorzystać na wszystkie połączenia głosowe, pakietową transmisję danych, komutowaną transmisję danych i wysyłanie faksów, wiadomości SMS i MMS. Co ważne niewykorzystane środki przechodzą na 6 kolejnych miesięcy.

Oferta Plus dla Firm składa się z taryfy podstawowej, trzech bezpłatnych zniżek oraz usług dodatkowych, które umożliwiają jeszcze większe dopasowanie oferty do potrzeb telekomunikacyjnych firmy. Po raz pierwszy na rynku, klient może wybrać bezpłatnie jeden z trzech rodzajów zniżek:

10% zniżki na połączenia do wszystkich sieci – dla osób dzwoniących dużo do wszystkich sieci;

30% zniżki do Plus i sieci stacjonarnych – dla osób dzwoniących w sieci, do urzędów, firm partnerskich;

50% zniżki do Plus – dla dzwoniących do rodziny, współpracowników;

Marketing to sztuka właściwego identyfikowania potrzeb klientów oraz dostarczania odpowiednich produktów i usług lepiej i szybciej niż konkurencja. Przy tworzeniu oferty przeprowadziliśmy wiele badań, spędziliśmy wiele godzin na rozmowach z ludźmi, którzy prowadzą własną bądź też pracują w niewielkich firmach. Dlatego jestem przekonany, ze nowa oferta jest świetnie dopasowana do potrzeb biznesu – mówi Piotr Gaweł, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Marketingu i Zarządzania Relacjami z Klientami Polkomtel S.A.

Nic dodać nic ująć – cieszy, że Plus dostrzega również rynek abonamentowy, pozostający zazwyczaj w cieniu wojny podjazdowej w taryfach prepaid.

Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są http://www.plus.pl/oferta_dla_firm

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej