Strona główna / Na czasie / Zabij rachunek killbill-em
piątek 15 kwiecień 2011 | Robert Kamiński
Zabij rachunek killbill-em
Polscy matematycy, ekonomiści i informatycy z Poznania uruchamiają nową wersję pierwszego optymalizatora wydatków na komórkę. Użytkownicy będą mogli zaoszczędzić wydatki na telefon i wybrać dla siebie idealną ofertę spośród tych na abonament i na kartę. A wszystko pod nową marką – killbill, dotychczas znaną pod kryptonimem blupill.

Innowacyjna usługa internetowa, która funkcjonowała dotąd pod roboczą nazwą projekt blupill, zmieniła nazwę. Usługa będzie nazywać się killbill (“zabij rachunek”).

Nowa wersja usługi (wer. 0.95) zaprezentowana przez Entellico daje możliwość automatycznej optymalizacji wydatków nie tylko osobom związanym z operatorem umową, ale też użytkownikom telefonów na kartę.

Firma pokazała także jak działa usługa, gdy użytkownik chce mieć jednocześnie pełen wybór spośród całej oferty pre-paid i post-paid 4 największych operatorów. Usługa wyświetla wówczas kwoty za miesiąc korzystania z telefonu przez użytkownika dla zestawów taryf, usług dodanych i promocji spośród ofert na abonament i na kartę.

Nowa wersja usługi daje szansę na zatarcie granic między rynkiem post-paid i pre-paid. - Chodzi o to, żebyśmy mieli jeszcze większy wybór bez przywiązywania się do abonamentu lub do telefonów na kartę – mówi Sebastian Barylski. - Liczy się tylko najtańsza i najlepiej dopasowana do nas oferta. A nie oferta dopasowana do sposobu myślenia, jaki narzucają nam operatorzy.

Usługa nie obejmuje na razie wirtualnych operatorów, nie wiadomo również na ile uwzględnia nietypowe wymagania użytkowników – np. roaming. W najbliższym czasie pojawi się również oferta optymalizatora dla firm.

Wraz z nową wersją usługi rusza kampania reklamowa killbill-a pod hasłem “Wyrównaj rachunki”. Na stronach usługi, killbill.pl można zobaczyć premierę filmu internetowego, który opowiada o koszmarze życia z wysokimi rachunkami. Reżyserem jest Rafał Skalski, a autorem zdjęć jest Jakub Giza - utalentowani filmowcy młodego pokolenia.

Nowa wersja usługi (0.95) jest dostępna pod adresem www.killbill.pl jeszcze w tym tygodniu. Do końca miesiąca będzie można skorzystać z niej w promocyjnej cenie 1,90 zł brutto (1,5 zł netto dla Entellico) płatne przelewem lub 3,69 zł brutto (1,5 zł netto dla Entellico) płatne SMS-em. killbill w wersji podstawowej (wyniki tylko dla pre-paid lub post-paid) kosztuje nadal 1,30 zł brutto przelewem lub 2,46 zł brutto SMS-em.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej