Strona główna / Na czasie / KASA WRACA: TomTom oddaje pieniądze i oferuje samochód na wakacje
niedziela 15 maj 2011 | Robert Kamiński
KASA WRACA: TomTom oddaje pieniądze i oferuje samochód na wakacje
Od 13 maja każdy kto kupi nawigacje GO1000 lub G01005 dostanie zwrot pieniędzy do 200 zł. Dodatkowo do wygrania będzie wypożyczenie pięciu rodzinnych samochodów na dwutygodniowe wakacje z bonem paliwowym o wartości 1000zł.
Tagi: gps, nawigacja, tomtom,

TomTom zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowej akcji promocyjnej nawigacji GO1000 i GO1005 – KASA WRACA. Firma zapewnia zwrot części pieniędzy każdemu, kto zakupi urządzenie od 13 maja do 30 czerwca lub do wyczerpania puli nagród. Dodatkowo na zakończenie akcji TomTom zaprosi swoich fanów na imprezę, podczas której będzie można wygrać wypożyczenie rodzinnego samochodu na dwutygodniowe wakacje, wraz z bonem paliwowym o wartości 1000zł.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy kupić urządzenie w dowolnym sklepie, a następnie na profilu TomTom Polska na Facebook.com w zakładce KASA WRACA wypełnić informacje na temat nowo zakupionego urządzenia. Każdy kto kupi model GO1005 dostanie 200 zł zwrotu, a za urządzenie GO1000 zostanie zwrócone 150 zł. Ponadto, co piąta osoba zostanie zaproszona na specjalnie zorganizowaną imprezę, na której czekać będzie wiele atrakcji, w tym występ znanego kabaretu. Podczas tego wydarzenia do wygrania będzie wypożyczenie pięciu rodzinnych samochodów na okres dwóch tygodni wraz z bonem paliwowym o wartości 1000zł (do wykorzystania na terenie Polski).

„Według ostatniego raportu Socialbakers dotyczącego profili firm na portalu Facebook, nasza strona należy do grupy najbardziej angażujących profili firmowych. Chcemy podziękować naszym fanom za ich zaangażowanie, dlatego organizujemy specjalnie dla nich imprezę, podczas której będziemy mogli spotkać się na żywo, wspólnie spędzić czas oraz zakończyć akcję KASA WRACA.” – mówi Magdalena Marciniszyn, Marketing Manager w TomTom Polska.

Modele GO1000 i GO1005 zostały wyposażone w wydajne i szybkie procesory, dzięki którym kierowcy będą mogli cieszyć się błyskawiczną kalkulacją nowych tras, w tym technologią inteligentnego wyznaczania tras IQ Routes™. TomTom GO1000 i GO1005 dzięki zaawansowanym funkcjom wyświetlacza umożliwiają w łatwy sposób przybliżanie i oddalanie widoku mapy oraz przeglądanie menu za pomocą delikatnych dotknięć palcami. Seria GO została także wyposażona w magnetyczny uchwyt Easy Click, który pozwala na mocowanie i zdejmowanie urządzenia nawigacyjnego w prosty i komfortowy sposób. Dzięki rozszerzonej bazie Użytecznych Miejsc (POI), zawierającej np. numery telefonów do firm oraz godziny ich pracy, kierowcy mają pełny zakres lokalnych informacji niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajdują.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej