Strona główna / Na czasie / AIO by Packard Bell
poniedziałek 16 maj 2011 | Cezary Tchorek-Helm
AIO by Packard Bell
Zaczynając od ojca założyciela wszystkich AIO czyli iMaca, wszyscy dzisiaj chcą mieć w swojej stajni all-in-one. Nie inaczej postąpił Packard Bell, który do niedawna miał w ofercie dwa modele z serii oneTwo – pierwszy wyposażony w ekran o przekątnej 21,5 zaś drugi w wyświetlacz 23 cale.Teraz do oferty dochodzi atrakcyjna 20-stka – Packard Bell oneTwo S.Obudowa, to delikatne łuki oraz zaokrąglone krawędzie, które sprawiają, że komputer PB stanie się nie tylko przedmiotem codziennego użytku ale i przyciągającym wzrok elementem wystroju każdego pomieszczenia. Sprzyja temu stonowana kolorystyka urządzenia, która utrzymana jest w neutralnych tonach bazujących na odcieniach czerni, matowej bieli, chromu oraz srebra.
Kompakt
Oprócz oryginalnej konstrukcji oneTwo S wyróżnia się także kompaktowymi rozmiarami, co znacznie ułatwia korzystanie z komputera w małych pokojach. Nie można mieć najmniejszych zastrzeżeń do ergonomii oneTwo S - regulowana podstawa czy wygodne rozmieszczenie poszczególnych przycisków doskonale sprawdzają się w trakcie codziennej pracy i zabawy. Na plus należy zaliczyć również prostą instalację oraz ograniczenie plątaniny kabli do minimum – do działania oneTwo S wymagane jest tylko podłączenie kabla zasilającego.
Touch
Packard Bell oneTwo S oprócz klasycznego sterowania przy wykorzystaniu klawiatury i myszki umożliwia nawigację za pomocą dotykowego ekranu. W tym drugim przypadku znacznym ułatwieniem i pomocą dla użytkownika jest szereg dedykowanych aplikacji i widżetów, takich jak Packard Bell Touch Portal, TouchMemo, TouchFriends, TouchBrowser, TouchMusic, TouchPhoto, TouchVideo oraz TouchCam, które zapewniają m.in. szybki dostęp do portali społecznościowych, sprawne serfowanie w sieci, prowadzenie wideorozmów czy odtwarzanie plików multimedialnych.

Bella Italia...


Soft
Kolejnym argumentem przemawiającym za najnowszym AIO Packard Bell jest dodawany za darmo bogaty zestaw oprogramowania. Dla miłośników fotografii z całą pewnością łakomym kąskiem będzie pełna wersja pakietu Adobe Photoshop Elements. Osoby często korzystające z różnego rodzaju urządzeń mobilnych do odtwarzania plików audio i wideo docenią aplikację Cyberlink MediaEspresso 6 – jeden z najszybszych, uniwersalnych konwerterów formatów multimedialnych. 
Intel versus AMD
Packard Bell oneTwo S oferuje szeroką funkcjonalność i wysoką wydajność. Oprócz wspomnianego wcześniej 20-calowego ekranu komputer może być opcjonalnie wyposażony w tuner TV, dzięki czemu zyskujemy dwa urządzenia w jednym. Wysoka wydajność tego AIO to, w zależności od konfiguracji, zasługa procesorów Intel Core drugiej generacji lub AMD - łącznie z serią Phenom II X6. Za stronę wizualną odpowiadają najnowsze karty graficzne NVIDIA GeForce lub AMD Radeon HD, z pełną obsługą standardu Microsoft DirectX 11. Uzupełnieniem obu tych elementów jest zaimplementowana technologia THX TruStudio PC, która gwarantuje nam najwyższej jakości dźwięk.
Dostępność/cena
Packard Bell oneTwo S będzie dostępny w sprzedaży od maja 2011 roku. Przewidywana cena tego modelu to 499 euro. W Polsce oneTwo powinny być dostępne w trzecim kwartale 2011. Dostępność, cena i specyfikacja techniczna poszczególnych modeli może różnić się w zależności od  kraju.Produkty Packard Bell objęte są 24 miesięczną gwarancją dla konsumenta. Serwis funkcjonuje na zasadzie door-to-door.

 

Podobne artykuły
  • Nowy AIO Packard Bell

    Komputery All-in-one za sprawą niewielkich gabarytów, intuicyjnej i prostej obsługi ora...
  • Packard Bell oneTwo

    Packard Bell oneTwo to urządzenie typu all-in-one. Nowy AIO wyróżnia się designem i kon...
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej