Strona główna / Na czasie / Huawei wprowadza na rynek karty xDSL
czwartek 19 maj 2011 | Robert Kamiński
Huawei wprowadza na rynek karty xDSL
Huawei, wprowadza na rynek dwa rodzaje kart dostępu w technologii DSL o dużej gęstości portów: kartę 48 portów COMBO (DSL + VoIP) oraz kartę 64 portówVDSL2. Przełomowy produkt znacznie zmniejszy koszty operacyjne operatorów.

Produkty te wzmocnią portfolio rozwiązań dedykowanych do publicznej sieci telefonicznej (PSTN) i szerokopasmowego dostępu do Internetu, a także umożliwią podmiotom zmniejszenie kosztów operacyjnych poprzez zmniejszenie wielkości pomieszczenia od 30 do 50 procent.

Połączenie ADSL2+, głosu i funkcji splittera w jednej karcie w 48-portowej kartci COMBO znacznie zmniejsza ilość potrzebnego miejsca w lokalizacjach telekomunikacyjnych oraz zmniejsza całkowity pobór mocy. 48-portowe karty COMBO także pomogą w integracji tradycyjnych multiplekserów z podziałem czasu (TDM) oraz w przyszłość głosowych systemów VoIP, a także w zapewnieniu dostępu szerokopasmowego. Urządzenia wyposażone w karty COMBO będą posiadało wyższy stopień integracji, będą również do 70 procent mniejsze.

W przypadkach, gdy ADSL nie jest w stanie zapewnić wystarczającej przepustowości dla szybko rozwijających się usług (takich jak szerokopasmowych usług wideo), VDSL2 stanowi realną alternatywę, jest w stanie dostarczyć ponad 50Mbpsdostępu do usług szerokopasmowych, przy jednoczesnym wykorzystaniu istniejących sieci przewodów miedzianych. 64-portowa karta VDSL2 z wbudowanym splitterem  może znacznie zwiększyć integrację urządzeń i, w rezultacie, w pomieszczeniu można zaoszczędzić co najmniej 50% powierzchni.

Ponadto obie karty wyposażone są w funkcję testu linii MELT, umożliwiając szybką identyfikację usterek linii, eliminuje konieczność inwestycji w specjalne instrumenty pomiarowe, a tym samym przyczyniają się do zmniejszenia kosztów operacyjnych.

Jak dotąd, urządzenia Huawei seri SingleFAN, dostarczają usług szerokopasmowych do jednej trzeciej wszystkich użytkowników na całym świecie dające super szerokopasmowy dostęp do komunikacji, która wzbogaca ludzi i ich życie.

Podobne artykuły
Komentarze
comments powered by Disqus
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej