Strona główna / Na czasie / NaviExpert zdobywa milion użytkowników
sobota 21 maj 2011 | erka
NaviExpert zdobywa milion użytkowników
W październiku 2010 roku liczba sprzedanych licencji NaviExpert osiągnęła jeden milion. Kilka miesięcy po tym sukcesie pojawił się kolejny. Tym razem liczba zarejestrowanych użytkowników, korzystających z pierwszej w Polsce nawigacji osobistej na urządzenia mobilne, przekroczyła milion.

W kwietniu 2010 roku liczba zarejestrowanych użytkowników NaviExpert wynosiła 440 000, a rok później było ich już ponad milion. Stanowi to wzrost rok
do roku o 127%. Tylko w lutym 2011 roku do grona użytkowników NaviExperta dołączyło 56 000 osób. Z kolei do połowy marca dołączyło kolejnych 28 000 nowych klientów.

Milionowym użytkownikiem jest nastolatek z Gdańska – Bartosz Kądziela. W trakcie spotkania
z przedstawicielami firmy otrzymał on dożywotnią licencję NaviExpert.

 „Z NaviExperta najczęściej korzystam, kiedy podróżuję z rodzicami samochodem. NaviExpert okazuje się bardzo przydatny. Chociaż jesteśmy z Gdańska, NaviExpert sprawnie przeprowadza nas przez nasze miasto, które ostatnio jest wielkim placem budowy. Dodatkowo NaviExpert pokazuje na bieżąco wszystkie korki i remonty, co bardzo ułatwia nam poruszanie się po takim terenie” – powiedział Bartosz Kądziela, milionowy użytkownik NaviExpert.

O NaviExpert  

NaviExpert to pierwsza w Polsce mobilna nawigacja osobista działająca w ponad 90% telefonów komórkowych dostępnych na rynku. Już przeszło 300 modeli telefonów komórkowych znanych marek: Sony Ericsson, Nokia, HTC, Samsung, LG, Motorola oraz BlackBerry, jest kompatybilnych z systemem NaviExpert. Jako jedyna nawigacja na polskim rynku oferuje trzy tryby nawigowania: nawigację samochodową, środkami komunikacji miejskiej i pieszą. Ponadto oferuje wszystkie funkcje standardowej nawigacji oraz szereg możliwości dostępnych wyłącznie w technologii online. Aplikacja działa ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi na telefony komórkowe (Android, Symbian, Windows Mobile). Firma współpracuje z wiodącymi operatorami telefonii komórkowej Orange, Era i Play. Jest partnerem portalu Wirtualna Polska, a także Grupy eholiday.pl, która zapewnia bazę noclegową dostępną w nawigacji NaviExpert. Spółkę utworzyli w połowie 2005 r. wieloletni pracownicy naukowi Instytutu Informatyki Politechniki Poznańskiej. Firma pozyskała inwestora typu Venture Capital, którym jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych MCI Management SA.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej