Strona główna / Na czasie / Firma Epson przedstawiła nową ofertę tanich powłok
wtorek 31 maj 2011 | Robert Kamiński
Firma Epson przedstawiła nową ofertę tanich powłok
Production Media for Inkjet to nowa oferta nośników dla branży CAD I POS.

Z myślą o najlepszych, tanich wydrukach zarówno w branży POS jak i CAD, firma Epson® wprowadziła na rynek nową ofertę powłok do zastosowania w technologiach i produktach dla drukarek atramentowych pod nazwą Production Media for Inkjet. Nowa oferta Nośników produkcyjnych dla drukarek atramentowych stworzonych z myślą o rynku cyfrowych wydruków wielkoformatowych po raz pierwszy zademonstrowana została na targach FESA Digital, 2011.

W przypadku branży CAD, nowe nośniki są dostępne zarówno w wersji z powłoką, jak i bez. W ofercie znajdą się również materiały do szyldów w branży POS. Wszystkie nośniki są dostępne w rolkach o różnych szerokościach i można je wykorzystywać na wszystkich wodnych drukarkach Epson Stylus Pro.

„Firma Epson pragnie wspierać klientów z branży CAD i POS, umożliwiając im jak najszybsze i najlepsze korzystanie z produktów. Przedstawiając to dedykowane rozwiązanie jesteśmy przekonani, że możemy dostarczyć najlepsze połączenie technologii i nośników, które przyniesie niesamowite, tanie wyniki." - powiedział Frans Craandijk, starszy menadżer ds. produktów w Epson Europe.

Produkty z oferty Production Media for Inkjet zaprezentowane były na targach FESPA Digital, w dniach 24–27 maja, Hamburg Messe w Hamburgu, a do sprzedaży trafią w lipcu 2011 r.

Podobne artykuły
Komentarze
comments powered by Disqus
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej