Strona główna / Na czasie / NaviExpert 7 dni za darmo
poniedziałek 13 czerwiec 2011 | Cezary Tchorek-Helm
NaviExpert 7 dni za darmo
Play przedstawił nową wersje nawigacji NaviExpert Play z wybieraniem głosowym. Użytkownicy systemu Android i nawigacją GPS NaviExpert mogą wypowiedzieć cel podróży lub szukane na mapie użyteczne miejsce i bez zbędnych kliknięć rozpocząć nawigację.

W nowej wersji użytkownicy mają możliwość integracji aplikacji z profilem na Facebooku, a planujący wakacyjne podróże bezpiecznie dotrą do celu dzięki wprowadzonym powiadomieniom o ograniczeniach prędkości. Wraz z nową wersją dostępny jest nowy głos lektora. Śląską gwarą będzie prowadził do celu licencjonowany instruktor Grzegorz Stasiak znany z programu TVN „Nauka Jazdy”.   

Posiadacze urządzeń mobilnych z systemem Android mogą korzystać z wygodnej funkcji umożliwiającej wyznaczanie trasy za pomocą głosu. Wystarczy wypowiedzieć, np.: „nawiguj Warszawa, Taśmowa 7” czy „nawiguj Dąbrowskiego 4”, aby uruchomić nawigację pod wskazany adres. Można również głosowo lokalizować na mapie użyteczne miejsca (tzw. POI) takie, jak restauracje, hotele, bankomaty, kina itd. oraz adresy.  W tym celu należy wypowiedzieć komendę z nazwą miejsca, które chcemy odnaleźć, np.: „szukaj pizza” czy „szukaj koncert”. Dodatkowo menu aplikacji zostało dostosowane do standardów Androida.

NaviExpert na Facebooku

Wersja NaviExpert 6.2 umożliwia również użytkownikom integrację aplikacji z profilem
na Facebooku. Dzięki temu można na bieżąco publikować informacje o tym, gdzie się aktualnie znajdujemy, rekomendować wybrane miejsca, lub wydarzenia, oraz w niekonwencjonalny sposób organizować spotkania.

  • Kierowcy zyskują ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa powiadomienie o ograniczeniach prędkości na trasie, co jest niezwykle ważne przed sezonem wakacyjnych podróży. Zawsze aktualna baza fotoradarów, miejsc częstych kontroli drogowych oraz dynamiczne dane o natężeniu ruchu pozwolą dotrzeć do celu bez zbędnych niespodzianek i opóźnień.
  • Każdy nowy użytkownik otrzymuje 7 dni na przetestowanie nawigacji. Więcej szczegółów dotyczących NaviExpert PLAY dostępnych jest na stronie www.naviexpert.pl/play

Wraz z wydaniem nowej wersji wystartował konkurs, w którym do wygrania są 6 miesięczne abonamenty nawigacyjne i telefon LG P500. Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie www.facebook.com/naviexpert

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej