Strona główna / Na czasie / TOSHIBA NB550D na wakacje
niedziela 19 czerwiec 2011 | Informacja prasowa
TOSHIBA NB550D na wakacje
Lekki, ale z baterią, która wytrzyma dłuższy okres bez ładowania. Z głośnikami, które zapewnią dobrą jakość dźwięku nawet na otwartej przestrzeni oraz z nowoczesną kartą sieciową Wi-Fi, która pozwoli podłączyć się pod bezprzewodowy Internet na lotnisku, czy w hotelu.
Tagi: netbook, toshiba,


Netbook TOSHIBA NB550D dzięki niewielkim rozmiarom, małej wadze oraz zaledwie 14 mm grubości można zabrać praktycznie wszędzie. Dzisiejsze komputery to nie tylko narzędzie pracy, ale często centrum łączności ze światem i…sposób na nudę.

Z TOSHIBA NB550D nie grozi ci ona nawet jeśli utkniesz na lotnisku. Dzięki Wireless LAN z łatwością podepniesz się pod bezprzewodową sieć, a dzięki Bluetooth 3.0 + HS błyskawicznie ściągniesz na dysk zdjęcia wykonane komórką i wyślesz je swoim znajomym.

Wytrzymała bateria

Długi czas pracy baterii to kolejna bardzo ważna i pożądana cecha w czasie wakacji. Ograniczony dostęp do gniazdek elektrycznych oraz częste przemieszczanie się środkami transportu utrudniają nam ładowanie akumulatora. TOSHIBA NB550D oferuje czas pracy baterii nawet do 10 godzin (wg. Mobile Mark™ 2007).

Dźwięk i obraz najwyższej jakości …nawet pod namiotem

TOSHIBA NB550D dzięki najnowocześniejszym procesorom firmy AMD odtwarza wideo w rozdzielczości HD oraz ma wbudowane głośniki Harman/Kardon® i technologię Dolby® Advanced Audio zapewniającą perfekcyjny dźwięk jakiego dotąd nie można było osiągnąć na sprzęcie typu netbook.

Letnie kolory

Na wakacjach laptop w „biurowych” barwach może wydawać się nieco nudny. Toshiba NB550D mówi „nie” nieciekawym kolorom i zadaje szyku barwnymi obudowami. Do wyboru mamy więc komputer turkusowy, granatowy, limetkowy i brązowy.

Fotki z wakacji na dużym ekranie

Gdy już wrócimy z letnich wojaży docenimy fakt, że TOSHIBA NB550D posiada zintegrowany port HDMI. Dzięki niemu podłączymy się bezpośrednio do telewizora HDTV i będziemy mogli pochwalić się wakacyjnymi filmami i fotografiami na dużym ekranie.

  • Rekomendowana cena detaliczna Toshiba NB550D od 999 zł do 1199 zł.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej