Strona główna / Na czasie / Super wytrzymały tablet
środa 22 czerwiec 2011 | Jan Petersen
Super wytrzymały tablet
Panasonic zapowiedział wprowadzenie pierwszego super wytrzymałego tabletu z serii Toughbook, działającego w oparciu o system Android. Urządzenie, które trafi na polski rynek pod koniec tego roku, połączy wysokie parametry techniczne z charakterystyczną dla Toughbooków wytrzymałością.

Nowy tablet zostanie wyposażony w moduł GPS, baterię umożliwiającą wielogodzinną pracę oraz profesjonalne akcesoria (m.in. rysik do obsługi wyświetlacza). Bardziej wymagający użytkownicy będą mogli skorzystać z szerokopasmowego podłączenia do sieci w standardzie 3G lub 4G.

Dzięki innowacyjnej technologii zastosowanej w tablecie Panasonic Toughbook zminimalizowane zostały refleksy i odbicia światła. W efekcie, obraz pojawiający się na 10,1-calowym wyświetlaczu XGA z funkcją multi-touch będzie widoczny nawet w ostrym czy ograniczonym świetle.

Urządzenie skierowane zostanie do osób, które pracując głównie poza biurem, wymagają wytrzymałego sprzętu zapewniającego szybki kontakt z otoczeniem zewnętrznym i stały dostęp do danych.

Tablet będzie należał do najbardziej wytrzymałych komputerów z serii Toughbook tzw. fully ruggedized.  Cena urządzenia, zostanie podana w okresie późniejszym.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej