Strona główna / Na czasie / Play All Inclusive
wtorek 05 lipiec 2011 | Informacja prasowa
Play All Inclusive
7 lipca 2011 PLAY wprowadził nową ofertę mobilnego Internetu na kartę,  ze starterem za jedyne 9 zł, największymi na rynku bonusami za doładowanie i pierwszy raz w Polsce w ofercie Internetu na kartę: nielimitowanym transferem w nocy.
Tagi: gsm, prepaid, play, taryfy,

Oferta jest uniwersalna: umożliwia nie tylko korzystanie z Internetu, ale również tanie rozmowy, SMS-y i MMS-y. Dzięki temu Play Online na Kartę All Inclusive będzie idealny do wykorzystania zarówno w laptopie, smartfonie lub tablecie.

 

  • dwa nominały starterów: 9 zł z 300 MB oraz 19 zł z 1GB
  • połączenia głosowe (29 gr / min)     
  • SMS (9 gr / SMS),
  • MMS (19 gr / MMS)
  • bonusy za doładowania

Już za 20 zł dostaje się 1 GB na transmisję danych. Doładowanie za 30 zł daje 2 GB, za 50 zł – 5 GB.

Jeszcze większe bonusy otrzymuje się za doładowania wyższymi kwotami: 75 zł daje 8 GB i długą ważność konta 90 dni, natomiast za doładowanie 125 zł otrzymuje się aż 15 GB ważne 120 dni.play

Nocny transfer

Rewolucją w nowej ofercie Play Online na Kartę jest usługa Nocny Transfer, umożliwiająca nielimitowaną transmisję danych w godzinach nocnych: od północy do 09:00 rano. PLAY jako pierwszy operator w Polsce wprowadza taką usługę w ofercie mobilnego Internetu na kartę. Uzupełnieniem oferty jest  usługa Wyższa Prędkość umożliwiająca surfowanie z prędkością do 4 Mbit/s (zamiast do 1 Mbit/s).

Obydwie usługi można aktywować wysyłając wiadomość SMS, logując się na stronie 24.play.pl, wpisując krótki kod (USSD) lub też dzwoniąc do Obsługi Klienta lub przychodząc do salonu PLAY. Koszt aktywacji jednej usługi  na 30 dni wynosi 10 zł.

Stawka podstawowa za transmisję danych w nowej ofercie wynosi  1 gr / 300 kB (dotychczasowa stawka wynosiła 3 gr / 100 kB).

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej