Strona główna / Na czasie / AGMO wchodzi na polski rynek mikropłatności
czwartek 11 sierpień 2011 | Robert Kamiński / informacja prasowa
AGMO wchodzi na polski rynek mikropłatności
Firma AGMO, dostawca mobilnych i internetowych rozwiązań płatniczych w Czechach i na Słowacji, zaczęła oferować swoje usługi na rynku polskim.  Za sprzedaż usług klientom w Polsce będzie odpowiedzialny nowy oddział z siedzibą w Warszawie, który skupi się na budowaniu bezpośrednich relacji z klientami. AGMO będzie  oferować płatności dla e-biznesu: SMS Premium oraz połączenia audiotekstowe.

Utworzenie oddziału  AGMO w Polsce to efekt udanego wejścia firmy na rynek słowacki, gdzie działa od 2007 roku. AGMO sk s.r.o. stała się jednym z największych operatorów usług płatności mobilnych.

Prezesem Zarządu nowo utworzonej spółki zależnej AGMO w Polsce został Miroslav Hladký, który pełni już funkcję Dyrektora Zarządzającego spółki AGMO w Czechach i na Słowacji.

Dzięki powstaniu polskiego oddziału AGMO spełniło swoją wizję stania się liderem na rynku mikropłatności przy wykorzystaniu komórkowych i internetowych technologii mobilnych w Europie Środkowej.

„Otwarcie polskiego oddziału to realizacja naszej wizji – zostanie liderem na rynku mikropłatności w Europie Środkowej”, mówi Mirek Hladky. "Nasi klienci oczekują możliwości oferowania swoich usług online w coraz większej liczbie krajów, a Polska jest największym rynkiem w regionie”.

Stanowisko Dyrektora Handlowego w polskim oddziale firmy AGMO pełnić będzie Marcin Marciniuk. Wcześniej Marciniuk pracował w firmie ASUS, gdzie zajmował stanowisko menedżera ds. produktu na Polskę, Czechy i Słowację.

W Polsce AGMO oferować będzie płatności dla e-biznesu: SMS Premium i połączenia audiotekstowe oraz zaangażuje się w budowanie bezpośrednich relacji z polskimi klientami, oferując im pełen zakres usług.


 

AGMO (www.agmo.eu) jest wiodącym dostawcą rozwiązań płatniczych w Europie Środkowej, typu przelewy bankowe, karty kredytowe, Premium SMS i audiotekst, umożliwiających wygodne, natychmiastowe dokonywanie płatności za towary i usługi w formie elektronicznej.

Oferuje rozwiązania takie jak zakup za pomocą SMS biletów komunikacji miejskiej czy zapłatę za miejsca parkingowe.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej