Strona główna / Na czasie / Wielofunkcyjne i szybkie
niedziela 11 wrzesień 2011 | Jan Petersen/Canon
Wielofunkcyjne i szybkie
Canon wprowadza na rynek nową serię szybkich urządzeń wielofunkcyjnych A4 skierowanych do małych i wymagających grup roboczych. Seria imageRUNNER 1700 pozwala na szybkie drukowanie czarno-białe w formacie A4, a także monitorowanie kosztów i zwiększanie bezpieczeństwa.
Tagi: drukarka, canon,

 

Jest to możliwe dzięki podłączeniu do systemu uniFLOW – wiodącego rozwiązania Canon, przeznaczonego do zarządzania drukiem i skanowaniem dokumentów w środowisku biznesowym.

 

Seria imageRUNNER 1700 zapewnia wysoką wydajność drukowania z prędkością od 30 do 50 str./min i umożliwia wydruk pierwszych dokumentów w ciągu pięciu sekund od uruchomienia. Solidna i zwarta konstrukcja oferuje maksymalną pojemność do 2300 stron, co oznacza, że szczególnie obciążone grupy robocze mogą drukować dłużej bez konieczności uzupełniania papieru.

Seria imageRUNNER 1700 posiada przyjazny interfejs użytkownika, duży 5,7-calowy ekran dotykowy z intuicyjnym menu, który można łatwo regulować i ustawiać w różnych pozycjach. Użytkownicy mogą również wydrukować lub skanować dokumenty do pamięci USB.

Nowe modele serii 1700 są również kompatybilne z aplikacjami e-Maintenance i iWMC (iW Management Console) firmy Canon, umożliwiającymi usługodawcom i administratorom łatwy dostęp do informacji w czasie rzeczywistym m.in. na temat wydajności urządzenia. Pozwala to maksymalizować czas pracy i zmniejszyć koszt posiadania.

Seria imageRUNNER ADVANCE współpracująca z uniFLOW pozwala użytkownikom na korzystanie z funkcji „My Print Anywhere” umożliwiającej drukowanie i „zbieranie” dokumentów z dowolnego urządzenia wielofunkcyjnego podłączonego do sieci wewnętrznej.

 

  • Ponadto takie funkcjonalności jak indywidualne uwierzytelnianie użytkowników i Native Secure Print pomagają chronić kluczowe informacje i dokumenty firmy. Zgodność z uniFLOW pomaga menedżerom IT w efektywnym zarządzaniu kosztami druku poprzez centra kosztów klienta oraz szczegółowe śledzenie i raportowanie procesów.
  • Seria ImageRUNNER 1700 posiada certyfikat Energy Star, gdyż w trybie uśpienia zużywa zaledwie 1W.
  • Seria imageRUNNER 1700 - która obejmuje modele imageRUNNER 1730i, 1740i i imageRUNNER 1750i – jest również wyposażona w opcjonalne kompaktowe i wydajne funkcje wykańczania, w tym zszywanie i sortowanie 50 arkuszy.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej