Strona główna / Na czasie / Nowe AutoMapa Center!
piątek 16 wrzesień 2011 | Robert Kamiński
Nowe AutoMapa Center!
AutoMapa udostępniła nową wersję aplikacji AutoMapa Center – narzędzia zasilającego urządzenia nawigacyjne w najaktualniejsze dane SmartRoutes, zawierające informacje o statystyce natężenia ruchu drogowego!

AutoMapa Center umożliwia posiadaczom tradycyjnych nawigacji dostęp do informacji o statystykach ruchu drogowego. Dzięki temu, wykorzystując unikatową technologię SmartRoutes, AutoMapa zainstalowana w ich urządzeniach wyznacza najlepsze trasy przejazdu w oparciu o dane statystyczne zbierane non stop z polskich dróg.

Posiadacze urządzeń obsługujących karty SIM, korzystając z transmisji danych poprzez sieć GSM, mogą pójść o krok dalej rozszerzając SmartRoutes o dane LiveDrive!, dzięki którym wszelkie informacje o ruchu drogowym i utrudnieniach drogowych przekazywane są do nich w czasie rzeczywistym.

Nowa wersja aplikacji AutoMapa Center zawiera dostosowania do najnowszej wersji AutoMapy 6.9, która pojawi się wkrótce na rynku. Jest też odpowiedzią na oczekiwania szerokiej rzeszy użytkowników tradycyjnych nawigacji nieposiadających jeszcze połączenia z Internetem. Dzięki AutoMapa Center również na tych urządzeniach możliwa jest łatwa aktualizacja danych traffic i ścisłe dopasowanie wyznaczanych tras do aktualnej sytuacji na polskich drogach.– powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy.

Program AutoMapa Center instalowany jest na komputerze PC. Po jego instalacji współpraca pomiędzy urządzeniem PND a komputerem jest bezobsługowa. Po zasileniu danymi SmartRoutes, AutoMapa gotowa jest do wyznaczania tras w oparciu o najnowszą dostępną bazę informacji o ruchu drogowym.

Aplikację AutoMapa Center mogą pobrać wszyscy legalni użytkownicy AutoMapy bezpośrednio ze strony www.AutoMapa.pl

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej