Strona główna / Na czasie / Microsoft uruchomił  internetową wersję  Marketplace dla Windows Phone 7.5
czwartek 29 wrzesień 2011 | Robert Kamiński
Microsoft uruchomił  internetową wersję  Marketplace dla Windows Phone 7.5
Marketplace dostępny przez przeglądarkę to kolejna nowa funkcja, która pojawiła się przy okazji premiery  Windows Phone 7.5 Mango. Dzięki Web Marketplace użytkownicy Windows Phone mogą przeglądać wszystkie gry i aplikacje korzystając ze specjalnej strony internetowej, bez potrzeby uruchamiania oprogramowania Zune.

Proces pobierania aplikacji jest bardzo prosty i nie wymaga od użytkownika podejmowania wielu skomplikowanych czynności. Wystarczy wybrać aplikację którą chcemy zainstalować oraz podać adres email, na który ma został wysłany link z plikiem instalacyjnym. Po odebraniu wiadomości email na telefonie, wystarczy kliknąć w podany odnośnik i pobrać aplikację.

Podobnie, jak w przypadku wielu innych usług, do uruchomienia Marketplace wymagany jest identyfikator Windows Live ID, który można założyć na stronie live.com lub podczas pierwszego uruchomienia telefonu. Marketplace przez przeglądarkę dla Windows Phone 7.5 dostępny jest w języku polskim pod adresem: http://www.windowsphone.com/pl-PL/marketplace.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą telefonów Windows Phone 7.5

Więcej informacji na temat Windows Phone 7.5

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej