Strona główna / Na czasie / Światowa premiera AIO: Lenovo C325
czwartek 27 październik 2011 | Jan Petersen
Światowa premiera AIO: Lenovo C325
Powiększa się oferta komputerów stacjonarnych All-In-One (AIO) o nowy model — Lenovo C325. To eleganckie urządzenie jest przystępne cenowo i nie zajmuje dużo miejsca, co docenią użytkownicy domowi. Wbudowane głośniki stereo z technologią SRS Premium Sound odtwarzają pełny, bogaty dźwięk. Jako opcję, Lenovo wprowadziło ekran dotykowy.
Tagi: lenovo, aio, all-in-one,

Aby umożliwić dynamiczną obsługę komputera na ekranie dotykowym, firma Lenovo zainstalowała w komputerze AIO C325 pakiet aplikacji multimedialnych IdeaTouch, za pomocą, którego można łatwo dotykać i przewijać zdjęcia, pliki muzyczne oraz inne materiały. Przydatne funkcje rodzinne, takie jak Lenovo Eye-Distance System i Dynamic Brightness System, ostrzegają przed nadmiernym zbliżaniem się do ekranu komputera i automatycznie dostosowują jego jasność do warunków oświetleniowych w pomieszczeniu.

Doskonałe dopasowanie

Najnowszy AIO Lenovo zawiera szybką pamięć, opcjonalne gniazdo USB 3.0, dużo miejsca na dysku i możliwość jego rozszerzania, a także oprogramowanie Lenovo Rescue System, które umożliwia przywracanie utraconych lub uszkodzonych plików danych. Wyposażony w procesory AMD E450 komputer Lenovo C325 zapewnia wydajność klasy popularnej po przystępnej cenie do cyfrowego domu.

Ceny i dostępność

Komputer stacjonarny Lenovo C325 All-In-One jest dostępny już teraz pod adresem www.lenovo.com w cenach od 699 USD.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej