Strona główna / Na czasie / IBM zbada opinie polskich prezesów
sobota 29 październik 2011 | Cezary Tchorek-Helm
IBM zbada opinie polskich prezesów
IBM rozpoczął prace nad nowym raportem rynkowym – CEO Study. W tej edycji aż 20 wywiadów ma być przeprowadzonych w Polsce. Polska część badania potrwa do końca listopada. Wyniki dostępne będą w 2012 roku.

IBM CEO Study to największe na świecie badanie opinii prezesów i dyrektorów generalnych, którego formuła opiera się na wywiadach indywidualnych. Będzie to piąta edycja tego badania, prowadzonego cyklicznie przez IBM od 2004 roku. Poprzednia edycja, której wyniki zaprezentowano w Raporcie IBM 2010 CEO Study pt. „Wykorzystując złożoność”, opierała się na wywiadach bezpośrednich przeprowadzonych z ponad 1 500 dyrektorami generalnymi w 60 krajach. Każdy z uczestników globalnego badania, po jego zakończeniu, otrzyma spersonalizowaną analizę, obrazującą, jak jego odpowiedzi plasują się na tle wyników globalnych oraz spostrzeżeń innych dyrektorów działających w tej samej branży i regionie.

W badaniu z 2010 roku mniej niż połowa dyrektorów generalnych zapewniła, że ich przedsiębiorstwa są odpowiednio przygotowane do radzenia sobie w coraz bardziej złożonym środowisku gospodarczym. Badanie 2012 CEO Study prześledzi, w jaki sposób ostatnie dwa lata zweryfikowały priorytety i wyzwania stojące przed prezesami firm” – powiedziała Anna Sieńko, Dyrektor Generalna IBM Polska.

  • Prezesi, którzy chcą wziąć udział w badaniu, mogą zgłaszać się do: Agnieszki Wójcik, Industries&GBS Marketing Manager IBM Polska, e-mail: 22-878-69-14.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej