Strona główna / Na czasie / Microsoft Office 365 na BlackBerry
niedziela 30 październik 2011 | Robert Kamiński
Microsoft Office 365 na BlackBerry
BlackBerry® Business Cloud dla Microsoft Office 365 to przechowywaną na serwerach RIM usługa dla małych i średnich firm, która rozszerza funkcjonalności Microsoft Exchange Online na smartfony BlackBerry® i pozwala firmom samodzielnie zarządzać flotą smartfonów BlackBerry w chmurze. Otwarta wersja testowa została udostępniona w ponad 30 krajach świata.

“Usługi BlackBerry Business Cloud to łatwy i opłacalny sposób pozwalający zwiększyć możliwości wykorzystania pakietu Microsoft Office 365 na smartfonach BlackBerry i zarządzania flotą smartfonów w chmurze, w przedsiębiorstwach i instytucjach państwowych.” - mówi Alan Panezic, Vice President, Research In Motion. „Pracowaliśmy razem z firmą Microsoft i z wybranymi klientami na wstępnej wersji oprogramowania i teraz udostępniamy otwartą wersję beta nowej usługi wszystkim klientom.”

“Usługi BlackBerry Business Cloud pozwolą czerpać klientom BlackBerry, korzystającym z rozwiązania Microsoft Office 365, korzyści z najwyższej wydajności zarówno na komputerach, przeglądarkach, jak i smartfonach” – komentuje Julia White, Senior Director, Microsoft Exchange Product Management Group. „Ta nowa usługa zapewnia cenne ulepszenia pakietu Office 365 bez zwiększania kosztów, a łatwość dostosowania usługi w chmurze umożliwia wykorzystanie usług przez firmy różnej wielkości”

Kluczowe funkcjonalności usług BlackBerry Business Cloud dla Microsoft Office 365:

  • dostęp do danych z maila, kalendarza i organizera Microsoft Exchange Online z poziomu smartfonu BlackBerry
  • technologia BlackBerry® Balance™, która pozwala korzystać ze smartfonu BlackBerry zarówno do celów prywatnych, jak i zawodowych
  • sieciowe narzędzie dla administratorów IT pozwalające im zarządzać flotą smartfonów BlackBerry bez względu na to, gdzie są
  • możliwość zresetowania hasła, zdalnego zablokowania oraz przywrócenia ustawień fabrycznych smartfonu z poziomu sieci.

Klienci Microsoft Office 365 mogą pobrać wersję testową BlackBerry Business Cloud Services z www.blackberry.com/beta/businesscloud. Oparty na chmurze serwis jest dostępny bez dodatkowych opłat dla użytkowników Microsoft Office 365 dla małych i średnich firm.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej