Strona główna / Na czasie / Logitech Mini Boombox: połączenie przenośnego głośnika i zestawu głośnomówiącego
niedziela 06 listopad 2011 | Robert Kamiński
Logitech Mini Boombox: połączenie przenośnego głośnika i zestawu głośnomówiącego
Pomysłowość projektantów nie zna granic: Logitech wprowadził na rynek urządzenie które umożliwia zarówno otwarzanie muzyki jak i prowadzenie rozmów telefonicznych.

Urządzenie dedykowane jest smartfonom, tabletom oraz innym urządzeniom wyposażonym w technologię Bluetooth.

Logitech Mini Boombox jest mały, ale ma za to wielkie możliwości. Specjalnie zaprojektowana komora akustyczna zapewnia wysokiej jakości dźwięk oraz głębokie basy. Urządzenie może pełnić także funkcję zestawu głośnomówiącego. Wbudowany mikrofon gwarantuje, wyraźny i czysty dźwięk, dzięki czemu nie ma ryzyka, że transmitowany głos zostanie zniekształcony. Jest to idealne rozwiązanie do rozmów telefonicznych czy wideo czatów.

Logitech Mini Boombox z łatwością łączy się z popularnym smartfonami, tabletami i innymi urządzeniami wyposażonymi w technologię Bluetooth Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) oraz telefonami z funkcją Bluetooth Hands-Free Profile (HFP 1.5). Urządzenie wyposażone jest w akumulator, który można ładować za pośrednictwem kabla USB, dzięki czemu będziemy mogli zapomnieć o ciągłym wymienianiu baterii. Głośnik pozwala na nawet do 10 godzin odtwarzania muzyki bez konieczności ładowania – to wystarczająco długo, żeby uraczyć przyjaciół swoimi ulubionymi playlistami.

Główne cechy

  • Bezprzewodowym przesyłaniem dźwięku dla urządzeń Bluetooth: Dzięki technologii Bluetooth użytkownicy Mini Boombox mogą cieszyć się przesyłaniem dźwięku bezprzewodowo.
  • Mocny dźwięk, mały rozmiar: Nowe urządzenie Logitech to idealne połączenie mocnego dźwięku z kompaktowym rozmiarem. Czysta akustyka oraz wyraźne basy będą towarzyszyć nam wszędzie: w domu, biurze czy podróży.
  • Ładowanie przez USB: Głośnik wyposażony jest w akumulator, który zapewni nawet 
  • do 10 godzin muzyki bez przerwy – wystarczająco długo, uraczyć przyjaciół swoimi ulubionymi playlistami.
  • Czysta konwersja dźwięku: Wbudowany mikrofon gwarantuje, wyraźmy i czysty dźwięk, koniec z niedopowiedzeniami lub obawą, że nasz głos zostanie zniekształcony.
  • Dotyk kontrolowany: Dotykowy, podświetlony panel zapewnia łatwą kontrolę nad funkcjami urządzenia.
  • Rozmowy telefoniczne: telefony wyposażone w funkcję Bluetooth Hands-Free Profile (HFP 1.5) włączając wszystkie generacje iPhone’ów

Specyfikacja produktu

 

  • Wymiary klawiatury (dł. x szer. x wys.): 115.6 x 71.2 x 58 mm
  • Waga:  229 g

Cena i dostępność

Logitech Mini Boombox będzie dostępny w Europie pod koniec listopada w sugerowanej przez producenta cenie 319 PLN.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej