Strona główna / Na czasie / Głośnik Nokia Play 360°
czwartek 10 listopad 2011 | Informacja prasowa/Nokia
Głośnik Nokia Play 360°
Nokia pokazuje, że dźwięk może oddziaływać inaczej niż w większości głośników. Oznacza to, że inaczej niż w większości głośników gdzie dźwięk daje punktową emisję, w modelu Play 360° muzyka rozchodzi się na wszystkie strony, równomiernie wypełniając przestrzeń, w której się znajdujemy.

Model Nokia Play 360° wyposażony został w 2,5-calowy głośnik o mocy 2,1 W, co w połączeniu z zastosowaniem wytrzymałej, wymiennej baterii BL-5C daje możliwość odtwarzania muzyki przez blisko 21 godzin. Ładowanie baterii odbywa się poprzez standardowy kabel MicroUSB.

  • Głośniki Nokia Play 360° pozwalają połączyć się z telefonem poprzez łącze Bluetooth, standardowy kabel pasujący do gniazda typu „jack” 3,5mm a także wykorzystując chip NFC. Dzięki zastosowaniu tej technologii, po zbliżeniu telefonu obsługującego technologię NFC do głośnika Nokia Play 360 urządzenia automatycznie parują się co umożliwia transmisję i słuchanie muzyki. Co szczególnie ciekawe, istnieje możliwość równoczesnego połączenia dwóch głośników Nokia Play 360 z telefonem, aby uzyskać efekt stereo surround.
  • Głośnik Nokia Play 360° dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, białym oraz błękitnym w sugerowanej cenie detalicznej 440 PLN.

 

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej