Strona główna / Na czasie / Nawigacja dla iPhone tanieje 3 krotnie
środa 23 listopad 2011 | Robert Kamiński
Nawigacja dla iPhone tanieje 3 krotnie
Polski system nawigacji GPS dla telefonów iPhone do końca 2011 roku dostępny jest w cenie poniżej 10 euro.

Producent precyzyjnego systemu nawigacji GPS MapaMap Travel PL, specjalnie zaprojektowanego dla telefonów iPhone i tabletów iPad, zaszokował rynek obniżając cenę swojego rozwiązania nawigacyjnego aż 3 krotnie. MapaMap Travel PL dostępna dotychczas w cenie ponad 29 € oferowana będzie do końca 2011 roku za jedyne 9,99 €. Promocja cenowa ma na celu spopularyzowanie tego rozwiązanie nawigacyjnego wśród polskich użytkowników urządzeń mobilnych firmy Apple.

MapaMap Travel PL to precyzyjna nawigacja „od drzwi do drzwi” ze wszystkimi niezbędnymi informacjami wymaganymi w nawigacji samochodowej po Polsce. Oprócz prowadzenia zakręt po zakręcie MapaMap ostrzeże przed stojącym na drodze fotoradarem, przekraczaniem dozwolonej prędkości oraz pozwoli wyszukać dowolny obiekt POI.

MapaMap Travel PL dla iPhone oraz iPad do swojego działania nie potrzebuje dostępu do Internetu gdyż jest nawigacją typu On-Board. Oznacza to że podczas jej działania mapy nie są pobierane poprzez Internet tylko zainstalowane w systemie na stałe, dzięki czemu użytkownik nie płaci za transfer danych podczas nawigacji.

Aplikacja zawiera wyjątkowo dokładne i aktualne mapy Polski, przygotowane przez polskiego producenta map cyfrowych firmę IMAGIS S.A. Dodatkowo oferowana jest w tak zwanej licencji LIFE TIME, co oznacza, że można z niej korzystać w sposób nieograniczony czasowo.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej