Strona główna / Na czasie / Polska premiera BlackBerry Curve 9360 w Orange
środa 23 listopad 2011 | Robert Kamiński
Polska premiera BlackBerry Curve 9360 w Orange
Orange jest pierwszym operatorem w Polsce, który oferuje najnowszy model smartfona RIM serii Curve - BlackBerry 9360. Z nową aktywacją, lub przy przedłużaniu umowy w planach taryfowych Optymalny i Optymalny z Internetem można go kupić już za 1 zł + VAT.

BlackBerry Curve 9360 został zaprojektowany dla dużego i ważnego segmentu globalnego rynku telefonów komórkowych, z myślą o klientach, którzy chcą zastąpić swoje telefony nowym, przystępnym cenowo, łatwym w obsłudze i w pełni funkcjonalnym smartfonem BlackBerry Curve. Dodatkowo smartfon zapewni im wygodną synchronizację z mediami społecznościowymi.

Wszystko, czego potrzebujesz

Nowy smartfon BlackBerry Curve 9360 oprócz ergonomicznej obudowy charakteryzuje ułatwiająca szybkie i dokładne pisanie wygodna klawiatura QWERTY oraz optyczny trackpad do ułatwiający nawigację za pomocą jednej ręki. Nowe smartfony posiadają wsparcie dla GPS i Wi-Fi®. W połączeniu z aparatem 5 MPix z lampą błyskową i funkcją nagrywania filmów, umożliwiają szybkie udostępnianie uchwyconych nim momentów w serwisach społecznościowych. Wejścia micro SD / SDHCblackberry curve 9360 obsługują karty pamięci do 32 GB, co pozwala przechowywać w smartfonie znacznie więcej danych i plików multimedialnych.

Oprócz systemu operacyjnego BlackBerry 7 OS, nowe smartfony BlackBerry Curve są wyposażone w szereg zaawansowanych udogodnień sprzętowych, w tym ulepszone procesory, wyświetlacze oraz pamięć. Obsługują one również technologię NFC (Near Field Communications), która daje szereg możliwości, w tym parowania akcesoriów lub odczytywania znaczników SmartPoster poprzez dotknięcie smartfonem. Smartfon BlackBerry® Curve™ 9360 spełnił wszystkie wymogi pod względem funkcjonalności, interoperacyjności oraz bezpieczeństwa i otrzymał niedawno certyfikat MasterCard Worldwide. Certyfikat oznacza, że każdy bank na świecie obsługujący MasterCard PayPass, będzie mógł wdrożyć konta MasterCard PayPass na kartę SIM smartfonów BlackBerry.

Komunikacja oraz media społecznościowe

Smartfon BlackBerry Curve 9360 zapewnia najwyższej jakości mobilną komunikację oraz wygodę w korzystaniu z mediów społecznościowych. Dostarcza komplet funkcjonalności telefonu, poczty email, wiadomości oraz aplikacji społecznościowych, zapewniając użytkownikom łączność i efektywność pracy przez cały dzień:

 • Fabrycznie wgrana, najnowsza wersja BBM™ (BlackBerry® Messenger), umożliwia wykorzystanie funkcji BBM w innych aplikacjach, takich jak Foursquare, pozwalając użytkownikom na łatwą interakcję z poziomu zsynchronizowanej aplikacji.
 • Zaktualizowana aplikacja SocialFeeds (2.0) została rozszerzona o możliwość pobierania aktualizacji z mediów, podcastów oraz ulubionych stron i wyświetlania ich w jednym widoku.
 • Nowa aplikacja Facebook® dla smartfonówBlackBerry (2.0) wprowadza funkcje, takie jak chat czy integracja z BBM, ułatwiając użytkownikom łączenie się ze znajomymi z Facebooka w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu powiadomień push.
 • Twitter dla smartfonówBlackBerry dostarcza szeroką gamę funkcjonalności, w tym korzystanie z powiadomień Push w czasie rzeczywistym oraz integrację z SocialFeeds.

Nowy BlackBerry 7 OS

 • System operacyjny BlackBerry 7 OS jest wyposażony w przeglądarkę BlackBerry nowej generacji, która łączy w sobie znacznie większą wydajność zaawansowanego silnika przeglądarki WebKit z ulepszeniami sprzętu w smartfonieBlackBerryCurve 9360. W efekcie umożliwia znacznie szybsze, bardziej płynne przeglądanie Internetu oraz niezapomniane wrażenia z grania i oglądania filmów.
 • BlackBerry 7 OS zawiera również wiele innych fabrycznie wgranych aplikacji i zintegrowanych funkcji zwiększających produktywność:
 • Aplikacja Documents To Go dostępna bezpłatnie w wersji premium - oferuje użytkownikom zaawansowane funkcje edycji dokumentów i przeglądania plików PDF.
 • Usługa BlackBerry® Protect* zapewnia klientom bezpieczeństwo w zakresie archiwizacji i zabezpieczenia ich danych osobowych w chmurze. Dzięki BlackBerryProtect, użytkownicy mogą zlokalizować swoje zagubione smartfonyBlackBerry za pomocą GPS lub zdalnie włączyć dzwonek, który pomoże w odnalezieniu smartfona jeśli znajduje się on w pobliżu.
 • Zintegrowane z systemem operacyjnym, BlackBerry® Balance ułatwia użytkownikom pełne wykorzystanie potencjału BlackBerry zarówno do pracy jak i do celów prywatnych, bez konieczności stosowania dodatkowych, zaawansowanych zabezpieczeń i kontroli.
 • Popularna, uniwersalna funkcja wyszukiwania wzbogacona o obsługę wyszukiwania głosowego sprawia, że użytkownicy mogą wygodniej wyszukiwać potrzebne informacje zapisane w urządzeniu lub znajdujące się w sieci.
 • Klienci wybierający nowy smartfon BlackBerry 9360, podobnie jak BlackBerry 9810 lub BlackBerry 9900 mogą skorzystać z promocji, w której otrzymają bezpłatnie usługę inteligentnej Nawigacji Orange w telefonie, na 24 miesiące.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej