Strona główna / Na czasie / HUAWEI: europejskie centrum designu w Londynie
sobota 03 grudzień 2011 | Cezary Tchorek-Helm/Huawei
HUAWEI: europejskie centrum designu w Londynie
W samym sercu Londynu europejskie centrum designu swoich rozwiązań mobilnych HUAWEI będzie skupiać potencjał projektowy firmy i pozwoli jej szybko reagować na oczekiwania lokalnych klientów.

HUAWEI planuje otwarcie Londyńskiego Centrum Designu w pierwszym kwartale 2012 r. Na jego czele stanie Mark Mitchinson – wiceprezes HUAWEI Device na Wielką Brytanię i Irlandię, a wspierać go będzie Andy Davey, dyrektor kreatywny HUAWEI Device ID na Europę. Londyńskie Centrum Designu wpłynie na wzrost udziałów firmy HUAWEI w europejskim rynku smartfonów.

  • HUAWEI chce zrewolucjonizować dotychczasowe myślenie o projektowaniu smartfonów i wprowadzać na rynek europejski najbardziej nowatorskie rozwiązania dla tych produktów. Służyć ma temu pozyskanie najlepszych światowych projektantów odpowiedzialnych za proces kreacji, projektowania oraz wdrażania innowacyjnych produktów.
  • Zapowiedź powstania Centrum zbiegła się z premierą nowego smartfonu HUAWEI Vision oraz tabletu HUAWEI MediaPad. Centrum jest także dowodem na to, że HUAWEI przykłada ogromną uwagę do potrzeb użytkowników i dystrybutorów w Europie.

„Londyńskie Centrum Designu HUAWEI pokazuje jak bardzo ważny jest dla nas rynek europejski. Dzięki lepszemu zrozumieniu potrzeb naszych klientów i bliskiej współpracy z nimi, Centrum umożliwi nam zwiększenie udziałów w europejskim rynku smartfonów. Jesteśmy przekonani, że kreatywność, wiedza i doświadczenie Marka Mitchinsona przyciągną do Centrum najbardziej utalentowanych projektantów z całego świata” – powiedział Richard Ren, prezes HUAWEI Device na Europę Zachodnią.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej