Strona główna / Na czasie / Seniorzy a nowinki technologiczne
sobota 26 listopad 2011 | Robert Kamiński
Seniorzy a nowinki technologiczne
Dojrzała część społeczeństwa to szalenie dynamicznie zmieniająca się grupa klientów. Seniorami stają się osoby, dla których telefon komórkowy jest stałym elementem życia codziennego. Inaczej go postrzegają i inne mają wymagania wobec tego urządzenia.

Dlatego firma emporia postanowiła zaprojektować nowy model emporiaELEGANCEplus, który wyróżnia się kilkoma dodatkami.  Jest to kontynuacja popularnego wśród ceniących atrakcyjne wzornictwo konsumentów modelu ELEGANCE. Ten, nadal prosty w użyciu, telefon nazwano w nowej wersji „plus” z powodu jego rozszerzonej funkcjonalności.

Urządzenie wzbogacono o funkcję bluetooth, radio FM oraz umieszczony w tylnej części obudowy dyskretny przycisk alarmowy, który posiadaczowi telefonu zapewnia szybkie i bezpośrednie połączenie w sytuacji wymagającej udzielenia natychmiastowej pomocy.

„Telefon emporiaELEGANCEplus to połączenie wszystkiego co w naszych produktach najlepsze. W najwyższej jakości wzornictwo opakowano funkcje, które mogą się przydać nowoczesnemu Seniorowi. Tradycyjna dla emporii intuicyjność sprawia, że komunikacja jest ciągle prosta, a inteligentny przycisk alarmowy, jako jedyny na rynku, weryfikuje rozmówców, zwiększając tym samym możliwość pomocy. emporiaELEGANCEplus to propozycja dla aktywnych znawców, ceniących bezpieczeństwo, wygodę, styl i prostotę – mówi Grzegorz Możdżyński, Dyrektor Generalny Emporia Telecom w Polsce.

Podobne artykuły
  • Seniorzy lubią blogi

    Seniorzy kojarzą się z osobami, które nie są zaznajomione z nowinkami technologicznymi....
  • Telefon dla grupy Silver

    W Polsce jest ponad 5 mln emerytów, którzy mają określone potrzeby konsumenckie i stały...
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej