Strona główna / Na czasie / Monitoruj dom z iPada
czwartek 08 grudzień 2011 | Cezary Tchorek-Helm
Monitoruj dom z iPada
D-Link udostępnił aplikację mydlink+, rozszerzającą usługę mydlink do zdalnego monitorowania domu. mydlink+ zaprojektowano specjalnie na potrzeby iPadów a także tabletów z systemem Android. Z jej pomocą użytkownicy mogą jednocześnie przeglądać wysokiej jakości nagrania aż z czterech kamer sieciowych. Aplikacja jest dostępna do pobrania z serwisów iTunes i Android Market. Do 31 grudnia 2011 r. można ją nabyć w specjalnej promocyjnej cenie 0,79 euro w wersji na iPada.

Aplikację mydlink+ zoptymalizowano dla iPadów i tabletów z systemem Android. Za jej pośrednictwem można przeglądać obrazy z kamer połączonych z usługą mydlink z dowolnego miejsca, w którym możliwy jest dostęp do sieci Wi-Fi lub 3G. Umożliwia też zapisywanie wybranych obrazów na tablecie, przełączanie między poszczególnymi kamerami przy użyciu wbudowanej konsoli monitorowania, a także (po raz pierwszy) wyświetlanie obrazu z czterech kamer na jednym ekranie.

Dostęp do usługi mydlink można uzyskać nie tylko z poziomu nowej aplikacji mydlink+, ale również przy użyciu istniejącej darmowej aplikacji mydlink lite. Dzięki niej użytkownicy monitorują na żywo i zapisują obrazy stanu z jednej kamery połączonej z usługą mydlink. Aplikacja jest dostępna dla większości platform mobilnych, m.in. telefonów iPhone, smartfonów z systemem Android i iPadów.

  • Do niedawna skonfigurowanie kamery sieciowej wymagało zaawansowanej wiedzy technicznej. Dzięki usłudze mydlink użytkownicy mogą prosto i wygodnie pilnować dziecka w pokoju dziecinnym lub zwierzęcia domowego. Mogą również po prostu sprawdzać stan mieszkania, aby uniknąć niepotrzebnych zmartwień. Po zainstalowaniu oprogramowanie mydlink wykrywa kompatybilne kamery, a następnie szybko i w łatwy sposób łączy je w sieć, zapewniając wygodny dostęp do kanałów wideo z dowolnego miejsca, gdzie możliwe jest połączenie z Internetem.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej