Strona główna / Na czasie / Zaplanuj swoją podróż z TomTom Route Planner
sobota 28 styczeń 2012 | Robert Kamiński
Zaplanuj swoją podróż z TomTom Route Planner
TomTom zaprasza do korzystania z darmowej usługi Route Planner dostępnej na stronie internetowej http://routes.tomtom.com, dzięki której w łatwy sposób zaplanujesz trasę przygotowywanej podróży.
Tagi: nawigacja, gps, tomtom,

Dostępny w Internecie Route Planner pozwala użytkownikom zaplanować trasę on-line w łatwy sposób jeszcze przed wyruszeniem w podróż. Jest to przydatne narzędzie dla tych, którzy chcą być dobrze przygotowani i chcą uniknąć błądzenia po miastach i tracenia czasu na szukanie konkretnej restauracji, kina, itp. Ponadto mapy wzbogacone są o usługi HD Traffic, dzięki którym użytkownicy mogą monitorować w czasie rzeczywistym, czy na trasie występują utrudnienia spowodowane wypadkami, robotami drogowymi czy po prostu dużą liczbą samochodów na drodze. Informacje dostarczane są z sieci ponad 80 milionów punktów w całej Europie. HD Traffic zapewnia pokrycie do 99,9% sieci dróg, informacje o korkach w czasie rzeczywistym oraz najczęstszą aktualizuję ze wszystkich dostępnych technologii.

„Wprowadzenie TomTom Route Planner wskazuje na bardzo ważny element naszej strategii, założenie aby nasze wielokrotnie nagradzane nawigacje były dostępne dla wszystkich użytkowników, niezależnie od wykorzystywanej platformy", mówi Andrzej Kasprzyk, Senior Vice President w TomTom. "Od lat polskie miasta są jednymi z najbardziej zatłoczonych w Europie. Wierzymy, że Route Planner pomoże ludziom unikać korków i jednocześnie przyczyni się do zmniejszenia natężenia ruchu."

W najbliższych miesiącach Route Planner będzie dostępny w jeszcze większej liczbie krajów na całym świecie. Dodatkowo TomTom będzie uwzględniał sugestie użytkowników, tak aby Route Planner stał się jeszcze wygodniejszym narzędziem.

Aby uzyskać więcej informacji i zaplanować trasę na TomTom Route Planner, zapraszamy na  http://routes.tomtom.com

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej