Strona główna / Na czasie / Jest ZTE Windows Phone 7!
poniedziałek 30 styczeń 2012 | Cezary Tchorek-Helm/ZTE
Jest ZTE Windows Phone 7!
ZTE pokazało najnowszy smartfon. Tania, bo tak się nazywa nowy smartfon Windows Phone jest prosty i elegancki. Sercem nowego smartfona od ZTE jest procesor Qualcomm MSM 7227A o taktowaniu 1.0GHz, a 512 MB pamięci RAM sprawia, że praca z wieloma aplikacjami w tym samym czasie nie sprawia problemu. Cechą nowego smartfona ZTE jest przejrzysty wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala oraz rozdzielczości 480 x 800 pikseli.
Tagi: zte, smartfon, tania,

Tania jest również wyposażona w wysokiej jakości aparat 5MPx z automatycznym autofokusem. Wystarczy kliknąć na ekranie konkretny punkt, aby telefon samoistnie ustawił na niego ostrość.

Nawet zdjęcia wykonywane nocą nie stanowią wyzwania dla Tani, prezentując soczyste barwy i wyrazisty obraz. Przyjazny interfejs pozwala na bezproblemowe poruszanie się po menu smartfona. Tania pracuje w oparciu o intuicyjny i przejrzysty system operacyjny Windows Phone 7 w wersji Mango, co oznacza łatwe i szybkie nawigowanie funkcjami telefonu przy pomocy odpowiednich okienek. System jest kompatybilny z przeglądarką Internet Explorer 9, a fankom gier oferuje dostęp do wielu aplikacji na Windows Phone market oraz symbiozę z witryną Xbox Live.

  • Łączność z urządzeniami peryferyjnymi zapewnia Tani wbudowany Bluetooth 2.1, a szybka transmisja danych korzystająca z technologii UMTS/PA + 900/2100 zapewnia szybkość przesyłu  na poziomie 14.4Mbps. 4 GB wbudowanej pamięci swobodnie wystarczy na przechowywanie ulubionej muzyki, filmików czy dokumentów. Telefon zasilany jest wydajną baterią 1400mAh.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej