Strona główna / Na czasie / emporia Telecom z nominacją do Global Mobile Award
poniedziałek 13 luty 2012 | Cezary Tchorek-Helm
emporia Telecom z nominacją do Global Mobile Award
Firma emporia Telecom została nominowana do nagrody Global Mobile Award 2012 w kategorii „Najlepszy telefon podstawowy lub z funkcjami dodatkowymi”.

„Nominacja do tej nagrody to ogromny zaszczyt. Świadczy ona o tym, że sędziowie dostrzegają specjalne potrzeby i oczekiwania miliardów starszych osób na całym świecie. Szczycimy się tym, że udostępniamy telefonię komórkową osobom, którym sprawiała ona dotychczas problemy. Już od 20 lat działamy na rzecz starszych użytkowników i cieszymy się z uznania branży mobilnej telekomunikacji” – powiedziała Eveline Pupeter, dyrektor generalna firmy emporia Telecom.

 

  • Nagroda za „Najlepszy telefon podstawowy lub z funkcjami dodatkowymi” zostanie wręczona we wtorek 28 lutego 2012 r. w Barcelonie na kongresie Mobile World Congress. emporia będzie obecna na tej imprezie  i przedstawi na niej nową ofertę produktów oraz usług dla starszych użytkowników telefonów komórkowych.


„Na kongresie Mobile World Congress 2012 przedstawimy nowe produkty i usługi dla starszych użytkowników. Od czasu pierwszego naszego telefonu emporiaLIFEplus zmieniał się wygląd i styl, ale zachowaliśmy wiele funkcji, dzięki któremu ten model zyskał tak wielką popularność — na przykład system alarmowy. Obecnie dodajemy nowe usługi i funkcje, do których przywykło już wielu użytkowników telefonów komórkowych, ale osoby starsze nie mogły z nich korzystać ze względu na małe ekrany i przyciski”
-  mówi Karin Schaumberger, dyrektor ds. marketingu.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej