Strona główna / Na czasie / Usługi hostingowe dla klientów Plusa
Usługi hostingowe dla klientów Plusa
Usługi Hostingowe to nowa oferta dla użytkowników Plusa, umożliwiająca wykupienie i utrzymanie własnej domeny.pl oraz tworzenie stron internetowych i posiadanie własnego sklepu internetowego.

Oferta adresowana jest do wszystkich klientów sieci, w szczególności zaś do klientów rynku biznesowego SOHO (małe, domowe przedsiębiorstwa) oraz SME (małe i średnie przedsiębiorstwa). Usługa stworzona jest we współpracy z firmą home.pl. W ramach oferty hostingowej klient będzie mógł skorzystać z usług „Twoja strona www” oraz „Twój sklep internetowy”.

Twoja strona internetowa

„Twoja strona www” pozwoli użytkownikom, dzięki stronie we własnej domenie.pl, zaistnieć w Internecie oraz zapewni im nieograniczoną komunikację mailową w ramach zarejestrowanej domeny. Udostępniony w usłudze kreator www jest nowoczesnym narzędziem do samodzielnego projektowania i budowania serwisów internetowych, nawet bez znajomości języka HTML. Używanie kreatora jest wyjątkowo proste i przystępne, a co bardzo ważne posiada on szereg dodatkowych, bardzo użytecznych funkcji (blog, album zdjęć, księga gości). Dane techniczne usługi: pojemność konta 10 GB, roczny pakiet transferu 6000 GB, konto na serwerze FTP, obsługa PHP4/5, Perl, Python, nielimitowana poczta e-mail, kreator stron WWW. Opłata aktywacyjna za usługę „Twoja strona www” wynosi 10 zł netto, a abonament miesięczny za korzystanie z niej to 10 zł netto.

Twój sklep internetowy

„Twój sklep internetowy” to rozwiązanie idealne dla osób startujących w e-commerce, dające możliwość samodzielnego tworzenia w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego o wyjątkowo rozbudowanych funkcjach. Stworzenie sklepu jest możliwe dzięki kreatorowi z duża liczbą gotowych szablonów. Kreator jest niezwykle intuicyjny i pozwala nawet osobom bez doświadczenia i wiedzy informatycznej szybko założyć sklep w internecie. Funkcjonalność sklepu pozwala m.in. na fakturowanie, definiowanie własnych form dostawy, rozbudowany system promocji, obsługę wielu systemów płatności oraz portali aukcyjnych. W ramach usługi, klient dodatkowo otrzymuje możliwość rejestracji własnej domeny.pl oraz roczny certyfikat SSL. Opłata aktywacyjna za usługę „Twój sklep internetowy” wynosi 10 zł netto, natomiast abonament miesięczny za korzystanie z usługi to 49 zł netto. Tylko teraz, wyłącznie w ofercie Plusa, pełna funkcjonalność sklepu internetowego dostępna jest w modelu Try&Buy, w którym przez pierwsze trzy miesiące klient zwolniony jest ze wszystkich opłat.

Opłaty za obie usługi pobierane będą w formie SMSa płatnego przy odbiorze, wysyłanego przez serwis cyklicznie, co 30 dni. Usługi nie wymagają podpisania kontraktu.

Podobne artykuły
Komentarze
comments powered by Disqus
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej