Strona główna / Na czasie / Jedź bezpiecznie z najbardziej aktualną mapą.
czwartek 16 luty 2012 | Robert Kamiński / tomtom
Jedź bezpiecznie z najbardziej aktualną mapą.
Modele TomTom Via 125 i Via 120  teraz z ośmioma darmowymi aktualizacjami map.
Tagi: nawigacja, gps, tomtom,

Przy zakupie modeli Via 125 oraz Via 120, teraz każdy ma dostęp do ośmiu darmowych aktualizacji mapy. Wraz z innowacyjnymi funkcjami i wygodą obsługi, TomTom Via sprawia, że najwyższej jakości rozwiązania oraz aktualne mapy są dostępne dla wszystkich klientów.

Na bieżąco

TomTom cały czas intensyfikuje swoje prace nad jakością i aktualnością map. Uwzględniając dynamiczność sytuacji na polskich drogach, nowe wersje map są bardzo cennym elementem dbania o komfort i bezpieczeństwo podróży. Dodatkowo modele VIA przypominają kierowcom za pomocą specjalnego komunikatu, o tym że mapy są starsze niż 6 miesięcy i powinno się je zaktualizować. Wgranie nowej mapy odbywa się w bardzo łatwy sposób poprzez aplikacjętomtom via MyTomTom z poziomu komputera.

„Wciąż zmieniające się sieci dróg oraz nowo powstające odcinki autostrad, mogą utrudniać kierowcom znalezienie tej najwłaściwszej drogi. Wiedząc jak ważna jest aktualna informacja dla każdego kierowcy, dbamy o to, aby każdy miał dostęp do najnowszych map” – komentuje Andrzej Kasprzyk, senior Vice-President w TomTom. „Co więcej, aktualne mapy zmniejszą prawdopodobieństwo niebezpiecznych i nieprzewidzianych sytuacji na drodze, dzięki czemu kierowca może czuć się pewniej i bezpieczniej za kierownicą” – dodaje Andrzej Kasprzyk

TomTom Via zapewnia także użytkownikom bazę fotoradarów, dzięki której kierowcy będą z wyprzedzeniem wiedzieć o zbliżaniu się do stref objętych ograniczeniem prędkości, co zapewni im bezpieczną i bezstresową podróż.

Nawiguj głosem

Modele z serii Via umożliwiają kierowcom obsługę nawigacji za pomocą instrukcji głosowych. Wystarczy jedynie podać poszukiwany adres – bez potrzeby zdejmowania rąk z kierownicy i spuszczana wzroku z jezdni. TomTom Via można wykorzystać również jako zestaw głośnomówiący (Bluetooth®), który umożliwia wygodne wykonywanie połączeń przez telefon komórkowy.

TomTom Via to także zintegrowany z nawigacją, wygodny, składany uchwyt, który bez problemu mocuje się do przedniej szyby. Dzięki możliwości obracania o 180°, uchwyt pozwala kierowcom na wybranie pionowego lub poziomego położenia nawigacji. Dzięki możliwości wyboru wielkości dotykowego wyświetlacza (11 cm lub 13 cm – 4,3” lub 5”), użytkownicy TomTom Via mogą zobaczyć więcej i podróżować wygodniej.

Główne funkcje TomTom Via:

  • Sterowanie głosem
  • Zestaw głośnomówiący (Bluetooth®)
  • Zintegrowane mocowanie z możliwością obrotu nawigacji o 180°
  • Wzbogacone o 2 miliony kilometrów i udoskonaloną grafikę mapy
  • Technologia IQ Routes
  • Asystent Pasa Ruchu
  • Wypowiadane na głos nazwy ulic
  • Ekran dotykowy o przekątnej 11 cm (4,3”) lub 13 cm (5”).

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej