Strona główna / Na czasie / HUAWEI Ascend G300 w Vodafone
niedziela 04 marzec 2012 | Mariola Czapkiewicz/Huawei
HUAWEI Ascend G300 w Vodafone
Smartfon HUAWEI Ascend G300 będzie dostępny na rynkach europejskich i w Nowej Zelandii, w pierwszej kolejności dla klientów sieci Vodafone już od kwietnia br. HUAWEI Ascend G 300 to smartfon z 4-calowym pojemnościowym ekranem dotykowym WVGA oraz procesorem 1Ghz, pozwalającymi na swobodne korzystanie z multimediów i gier. Vodafone po raz pierwszy wprowadza do oferty smartfon pod marką HUAWEI
Tagi: huawei, smartfon,

 

HUAWEI Ascend G300 to najnowszy smartfon plasujący się pomiędzy modelami ze średniej i najwyższej półki. Urządzenie zwraca uwagę swoim eleganckim wyglądem, starannym wykonaniem oraz doskonałym oprogramowaniem. Telefon posiada mocny procesor 1Ghz, ponad 2GB pamięci RAM i baterię litowo-jonową 1500 mAh. Dzięki temu HUAWEI Ascend G300 doskonale obsługuje najnowsze gry i aplikacje, pozwalając każdemu użytkownikowi na wygodny dostęp do świata mobilnych multimediów.

  • HUAWEI Ascend G300 wyposażono w systemem operacyjny Android 2.3. Smartfon, którego aktualizacja – Ice Cream Sandwich – zaplanowana jest już na początek lata.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej