Strona główna / Na czasie / Mini klawiatura dla tabletu BlackBerry PlayBook
środa 14 marzec 2012 | Robert Kamiński
Mini klawiatura dla tabletu BlackBerry PlayBook
BlackBerry Mini Keyboard to przenośna klawiatura, która jest jednocześnie stylowym etui oraz podstawką dla tabletu. Oprócz pełnej klawiatury QWERTY, posiada zintegrowany touchpad umożliwiający użytkownikom nawigację i sterowanie BlackBerry PlayBook równie łatwo, jak przy wykorzystaniu samego ekranu dotykowego tabletu.

Specyfikacja

  • Pełna kontrola z wykorzystaniem funkcji multi-touchBlackBerry Mini Keyboard jest wyposażona w touchpad wspierający gesty tabletu BlackBerryPlayBook. Touchpad zapewnia również dodatkowe gesty podobne do wykorzystywanych w touchpadach laptopów, takie jak pojedyncze stuknięcie symulujące kliknięcie myszą, stuknięcie dwoma palcami dla efektu kliknięcia prawego przycisku, czy przesunięcie dwoma palcami w górę lub w dół w celu przewinięcia ekranu.
  • Przenośność – BlackBerry Mini Keyboard jest lekka i ma mniej niż 6mm grubości, co czyni ją wyjątkowo przenośną.
  • Bezpieczeństwo – BlackBerry Mini Keyboard łączy się z tabletem BlackBerryPlayBook poprzez Bluetooth® i stosuje  128-bitowe kodowanie aby zapewnić bezpieczny przesył danych pomiędzy klawiaturą a tabletem.
  • Gotowość do działania – BlackBerry Mini Keyboard jest ładowana za pomocą ładowarki micro-USB, tej samej, którą wykorzystuje BlackBerryPlayBook, a jedno ładowanie wystarcza na 30 dni.
  • Wsparcie dla aplikacji zewnętrznych – BlackBerry Mini Keyboard współpracuje z nowym oprogramowaniem BlackBerryPlayBook 2.0 (m.in. Wiadomości, Kontakty, Kalendarz) oraz z aplikacją Documents To Go, a także zapewnia użytkownikom optymalne doświadczenia podczas korzystania z aplikacji zewnętrznych takich jak CitrixReceiver, która pozwala na zdalny dostęp do komputera z systemem Windows i jego aplikacji z poziomu tabletu.

Dostępność

BlackBerry Mini Keyboard jest dostępna w przedsprzedaży na www.shopblackberry.com w cenie 119.99 USD.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej