Strona główna / Na czasie / ZTE KIS - przyjazny smartfon
sobota 17 marzec 2012 | Jan Petersen/ZTE
ZTE KIS - przyjazny smartfon
Nowy telefon ZTE to kombinacja dużej ilości praktycznych funkcji z eleganckim designem. KIS pracuje w oparciu o system operacyjny Android v2.3.5. Można także pobierać nowe aplikacje ze strony internetowej Google Play według własnych preferencji i potrzeb. Smartfon obsługuje połączenia w standardzie 3G z prędkością HSDPA 7.2 Mbit/s, HSUPA 5.76 Mbit/s.
Tagi: zte, zte kis,

Możliwości telefonu wzbogacono o takie opcje, jak GPS czy kompas, dlatego KIS zawsze wskaże właściwą drogę i pomoże w podróży czy podczas jazdy samochodem. Smartfon ZTE wyposażony jest ponadto w różne funkcje multimedialne – wbudowane radio FM czy 3.2Mpx aparat z fleszem.

  • Sprawne działanie i możliwość obsługi innowacyjnych aplikacji, umożliwia wydajny procesor Qualcomm MSM7225A taktowany zegarem o częstotliwości 800MHz oraz 256MB pamięci RAM. Całkowita pamięć urządzenia wynosi 200MB i może być rozszerzona kartą SD o pojemności do 32GB, z którą telefon staje się małą biblioteką multimediów.
  • KIS to także stylowy i oryginalny design. Smartfon prezentuje lekko zakrzywiony kształt i wymiary 114.5mm x 52.5 mm x 11.5 mm. Czarno-srebrny panel urządzenia, uzupełnia tylna matowa powierzchnia oraz 3.5” calowy dotykowy wyświetlacz. KIS to telefon dla wszystkich aktywnych, którzy lubią być w kontakcie. Smartfon ZTE to optymalne połączenie zaawansowanych funkcji z łatwością obsługi i przyjaznym dla użytkownika profilem.
  • Smartfon ZTE KIS pojawi się w sieci Play najprawdopodobniej w maju.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej