Strona główna / Na czasie / Acqua: nowy smartfon ZTE
sobota 21 kwiecień 2012 | Cezary Tchorek-Helm/ZTE
Acqua: nowy smartfon ZTE
Urządzenie działa na systemie operacyjnym Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Smartfon został wyposażony w duży, przejrzysty wyświetlacz o przekątnej 4” i rozdzielczości 480 x 800 pixeli. Ekran jest wykonany w technologii TFT i nawigowany dotykowo.
Tagi: smartfon, zte, acqua,

Rozszerzeniem możliwości telefonu jest nawigacja GPS, pomocna w terenie, zwłaszcza dla kierowców. Acqua posiada także opcję edytowania i przeglądania dokumentów. Wszystkie funkcje multimedialne zostały wsparte wydajnym procesorem o taktowaniu 1GHz oraz 512 MB pamięci RAM.

  • Wewnętrzna pamięć telefonu to 4 GB, a w razie potrzeby można zainstalować dodatkową kartę pamięci o pojemności do 32GB. Acqua obsługuje połączenia sieciowe za pomocą wbudowanego WiFi oraz transmisję danych przy wykorzystaniu sieci trzeciej generacji z prędkością HSDPA do 7.2 Mbps oraz HSUPA do 5,8 Mbit/s. Wśród dostępnych aplikacji znajdują się m.in. Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Google Talk oraz zintegrowane portale społecznościowe.
  • Dodatkowo smartfon posiada moduł Bluetooth do kreowanie połączeń lokalnych i swobodnego przesyłania danych między telefonem, a innymi urządzeniami. ZTE Acqua dysponuje także szeregiem opcji multimedialnych, takich jak odtwarzanie plików audio i wideo czy wbudowane radio FM. Użytkownicy mogą również robić zdjęcia za pomocą aparatu o dobrej rozdzielczości 5 Mpx z autofocusem i opcją nagrywania wideo.

Telefon ZTE Acqua dostępny będzie w czerwcu w sieci Play.

 

Podobne artykuły
  • Smartfon dla każdego

    PLAY uruchamia innowacyjny Program Edukacyjny pod nazwą „Testuj Smartfona”....
  • ZTE Libra

    Nowy smartfon ZTE Libra to urządzenie oparte na systemie operacyjnym Android 2.3 Ginger...
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej