Strona główna / Na czasie / Firma Epson zdobyła dwie prestiżowe nagrody TIPA
poniedziałek 23 kwiecień 2012 | Robert Kamiński
Firma Epson zdobyła dwie prestiżowe nagrody TIPA
Projektor Epson EH-TW9000W jako „Najlepszy projektor fotograficzny" oraz drukarka Epson Stylus Photo 1500W jako „Najlepsza specjalistyczna drukarka fotograficzna" – to tegoroczne nagrody TIPA 2012. Wysokiej jakości, innowacyjne produkty obrazowania dla branży fotograficznej oferowane przez firmę Epson doceniono już ósmy rok z rzędu

Epson zdobył dwa z najważniejszych wyróżnień z zakresu technologii fotograficznej i obrazowania przyznanych podczas gali rozdania nagród Technical Image Press Association (TIPA) 2012. Nagrody zdobyły: projektor Epson EH-TW9000W jako „Najlepszyepsonprojektor fotograficzny" oraz drukarka Epson Stylus Photo 1500W, która została wyróżniona jako „Najlepsza specjalistyczna drukarka fotograficzna".

Mary McNulty, dyrektor działu PR i komunikacji w Epson Europe, mówi: Czujemy się zaszczyceni dwoma nagrodami TIPA, które otrzymaliśmy w tym roku. W firmie Epson nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i sposobów na udoskonalanie naszej oferty produktów. Otrzymane wyróżnienia są na to dowodem. Dzięki nim z jeszcze większym oddaniem będziemy tworzyć dla naszych klientów znakomite produkty do obrazowania cyfrowego.

W ciągu swojej dwudziestojednoletniej historii organizacja TIPA, zrzeszająca czasopisma z dziewięciu krajów europejskich oraz Australii, Kanady, Chin, USA i RPA, stała się jedną z największych na świecie i najbardziej wpływowych organizacji wydawców prasy zajmującej się tematyką fotografii i obrazowania. Każdego roku redaktorzy TIPA oddają swoje głosy na najlepsze produkty wprowadzone na rynek w ciągu minionych 12 miesięcy, biorąc pod uwagę trendy w technologii, innowacyjność, nowoczesne technologie, stylistykę, łatwość obsługi oraz współczynnik ceny do wydajności produktów.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej