Strona główna / Na czasie / Nowe mobilne projektory Epson EB-17xx z Wi-Fi
wtorek 01 maj 2012 | Robert Kamiński
Nowe mobilne projektory Epson EB-17xx z Wi-Fi
Firma Epson, wprowadziła na rynek cztery nowe modele dla często podróżujących przedstawicieli handlowych oraz innych pracowników wykorzystujących projektory w ramach swojej codziennej pracy: EB-1776W, EB-1771W, EB-1761W i EB-1751. Nowe funkcje, takie jak prowadzona w czasie rzeczywistym korekcja geometrii obrazu, pozwalają na wyświetlanie doskonałego, równego obrazu, a łączność ze smartfonem umożliwia pracę niezależnie od lokalizacji.

Modele EB-1776W, EB-1771W i EB-1761W

Projektor EB-1776W to pierwsze urządzenie firmy Epson oferujące technologię korekcji geometrii obrazu w czasie rzeczywistym. Wyświetlany obraz jest nieustannie kontrolowany i automatycznie dostosowywany przez cały czas trwania prezentacji, aby zapewnić optymalną jakość bez konieczności modyfikowania ustawień przez użytkownika.

Dzięki funkcji dopasowania do ekranu, konfiguracja projektora EB-1776W jest szybka i prosta. Obsługiwana przy użyciu osobnego przycisku, funkcja ta gwarantuje idealne dopasowanie wyświetlanego obrazu do dowolnego ekranu z czarnym obramowaniem: obraz w ciągu kilku sekund staje się równy i pozbawiony zniekształceń.

Wszystkie trzy modele oferują szybką epson eb-17xxi wygodną łączność Wi-Fi2 umożliwiającą szybką konfigurację i prowadzenie bezprzewodowych prezentacji niezależnie od lokalizacji. Dzięki aplikacji iProjection firmy Epson, użytkownicy mogą wyświetlać rozmaite dokumenty3 bezpośrednio ze swoich smartfonów.

Model EB-1751

Podobnie jak pozostałe modele, projektor EB-1751 jest prosty w użyciu i niezwykle mobilny dzięki swojej niewielkiej wadze i kompaktowym wymiarom. Oferowanie przez projektor funkcje ułatwiają jego szybką konfigurację i natychmiastowe wyłączanie, więc użytkownicy nie tracą czasu na rozgrzewanie i chłodzenie urządzenia po prezentacji.

Bernhard Ohling, menedżer produktów w firmie Epson Europe, powiedział: „Wysłuchaliśmy opinii naszych klientów, dlatego nowa gama mobilnych projektorów biznesowych idealnie spełnia ich wymagania dotyczące prostej konfiguracji i obsługi. Pracujący na najwyższych obrotach podróżujący przedstawiciele handlowi, jak i wszystkie inne osoby wykorzystujące projektory w codziennej pracy, bardzo skorzystają na nowych funkcjach oferowanych przez te urządzenia.”

Bernhard Ohling dodał: „Marnowanie czasu na dostosowywanie obrazu oraz zmaganie się z mało wydajną siecią Wi-Fi to ostatnia rzecz, której potrzebuje pracownik podczas kluczowego spotkania lub prezentacji handlowej będącej niepowtarzalną okazją na dokonanie sprzedaży. Nowe modele projektorów rozwiązują ten problem, więc użytkownik może skupić się na treści prezentacji, zamiast tracić cenny czas na konfigurację i ustawienia.”

Modele EB-1776W, EB-1771W, EB-1761W oraz EB-1751 będą dostępne w Polsce od maja 2012 r., w sugerowanych cenach detalicznych od 2,799 zł (patrz tabela). Gwarancja na projektor - 24 miesiące, 1 rok na lampę.

epson eb-17xx

Cechy

EB-

1776W

EB-

1771W

EB-

1761W

EB-

1751

Sugerowana cena detaliczna

5.519 zł

4.669 zł

3.359 zł

2.799 zł

Waga tylko 1,7 kg, kompaktowe wymiary i futerał

podróżny

Szybka i wygodna łączność Wi-Fi

opcja

opcja

-

Idealnie prosty obraz dzięki technologii korekcji geometrii

obrazu w czasie rzeczywistym firmy Epson (tylko w modelu EB-1776W)

-

-

-

Funkcja Screen Fit gwarantująca idealne dopasowanie

obrazu do każdego ekranu z czarnym obramowaniem

-

-

-

Ręczna korekcja poziomej i automatyczna korekcja

pionowej geometrii obrazu

Obydwie automatycznie

Wyświetlanie dokumentów PDF (obok tradycyjnych plików

z obrazami) w ramach pokazu slajw

-

Bezprzewodowe prezentacje ze smartfonów i tablew

dzięki aplikacji iProjection firmy Epson3

opcja

opcja

-

Jednoczesne wyświetlanie z dwóch żnych źródeł dzięki

funkcji dzielenia ekranu

-

-

-

Wyświetlanie bezpośrednio z pamięci USB

Wyjątkowa jakość i wierność kolorów wyświetlanego

obrazu dzięki technologii 3LCD firmy Epson

Prezentacje w świetle dziennym dzięki jednakowo

wysokiej mocy światła białego i barwnego

3.000

lumenów

3.000

lumenów

2.600

lumenów

2.600

lumenów

Obraz najwyższej jakości dzięki wejściu HDMI

-

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej