Strona główna / Na czasie / 20 lat dla polskiego biznesu    
środa 16 maj 2012 | Robert Kamiński
20 lat dla polskiego biznesu    
InsERT S.A., lider oprogramowania biznesowego dla firm, obchodzi swoje dwudzieste urodziny. Wrocławska firma bije rekordy popularności pod względem liczby sprzedawanych licencji. Każdego dnia setki tysięcy polskich przedsiębiorców z rozmaitych branż korzysta z systemów marki InsERT. Spółka w ciągu ostatnich pięciu lat, pomimo panującej na rynku recesji, podwoiła swoje przychody.

InsERT stanowi żywy przykład sukcesu polskiej przedsiębiorczości lat 90. Firma powstała w 1992 r. gdy na krajowym rynku nikt nie słyszał nawet o programach pudełkowych. Licznie zakładane w owych czasach drobne biznesy startowały z systemami Insertu, na nich się rozwijały i bardzo często do dnia dzisiejszego z nich korzystają. Odrobina szczęścia wzmocniona zapałem i determinacją właścicieli firmy doprowadziła InsERT do dzisiejszego poziomu.

Strategia firmy od początku była przejrzysta – produkcja prostych w obsłudze a zarazem bogatych funkcjonalnie programów, sprzedaż wyłącznie przez partnerów, bardzo szeroki rynek zbytu w postaci mikro- i małych przedsiębiorstw.

InsERT zatrudnia dziś 159 pracowników w tym 50 programistów. Posiada szeroko rozwiniętą, liczącą ponad tysiąc firm, sieć partnerów na terenie całego kraju. Od 2009 roku InsERT ma nową siedzibę – duży, nowoczesny biurowiec stanowiący własność spółki. W związku ze stałym rozrostem firmy właściciele planują już budowę kolejnego biurowca.

– Jako właściciel Insertu widzę, że jeszcze nigdy firma nie była w tak komfortowej sytuacji. Mamy pełne portfolio nowoczesnych i dobrych produktów, zespół świetnych ludzi, wyjątkową sieć partnerską. Nasza sytuacja finansowa jest najlepsza w historii firmy – podsumowuje prezes zarządu InsERT S.A.

Firma świętuje swój jubileusz nie tylko w dniu rocznicy, lecz cały rok 2012, prowadząc rozmaite działania pod hasłem Rok Insertu.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej