Strona główna / Na czasie / Nokia Lumia 610 już w Polsce
niedziela 20 maj 2012 | Robert Kamiński
Nokia Lumia 610 już w Polsce
Nokia Lumia 610 to najbardziej przystępny cenowo smartfon Lumia firmy Nokia. Model ten umożliwia natychmiastową komunikację ze znajomymi, dając szybki dostęp do serwisów społecznościowych i grupując wszelkie kontakty z telefonu, poczty e-mail oraz serwisów społecznościowych Facebook, Twitter i LinkedIn.

Łatwe i szybkie jest także przeglądanie stron internetowych przy użyciu przeglądarki Internet Explorer oraz uzyskiwanie dostępu do gier za pośrednictwem usługi Xbox Live. Nokia Lumia 610 umożliwia także udostępnianie Internetu za pośrednictwem sieci Wi-Fi, oraz wyciszanie połączeń przychodzących przez odwrócenie telefonu. Funkcje te będą dostępne wkrótce we wszystkich modelach z serii Lumia.

W smartfonie Nokia Lumia 610 zainstalowane są aplikacje Nokia Mapy, Nokia Nawigacja, Nokia Transport i Nokia Muzyka, a w sklepie Marketplace dostępnych jest już ponad 85 000 aplikacji, dzięki którym można spersonalizować swój smartfon według własnych potrzeb. Nokia Lumia 610 to wysoka jakość materiałów oraz wykonania z charakterystycznym profilem i ukośnymi, metalicznymi krawędziami.

Nokia Lumia 610 to także doskonała propozycja dla wszystkich, którym przyda się wbudowany pakiet Microsoft Office. Word, PowerPoint i Excel umożliwiają mobilnym użytkownikom korzystanie z dokumentów, a OneNote — robienie notatek, zapisywanie pomysłów, grafiki i nagrań głosowych. Za pośrednictwem usługi SkyDrive można synchronizować pliki i notatki oraz otwierać je i edytować z komputera lub telefonu.

Smartfon Nokia Lumia 610 będzie dostępny w kolorze czarnym, niebieskim, fuksji i białym w cenie detalicznej 999 PLN.

nokia lumia 610

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej