Strona główna / Na czasie / Podróż z HTC One X
niedziela 17 czerwiec 2012 | Tom Harlin
Podróż z HTC One X
W przygotowaniach do podróży, jednym z najtrudniejszych wyzwań jest spakowanie walizki. Zwykle martwimy się wtedy, czy zmieszczą się w niej wszystkie niezbędne rzeczy. Teraz z pomocą przychodzi poręczny i superwydajny smartfon HTC One X, który z powodzeniem zastąpi duży aparat fotograficzny, jak również GPS oraz laptopa.
Tagi: htc, htc one x,

Aby nie umknęło nam żadne, nawet najbardziej ulotne wspomnienie, HTC One X uruchamia aparat w zaledwie 0,7 sekundy. Przesłona F2.0 pozwala na wpuszczenie większej ilości światła do obiektywu, dzięki czemu wykonane zdjęcia są doskonałej jakości.  Niezależnie od tego, czy fotografujesz trzepot skrzydeł motyla, czy burzę z piorunami, masz pewność, że nie stracisz żadnego ujęcia! Technologia ImageSense™ pozwala zarówno robić zdjęcia i jednocześnie kręcić film, jak i wydobyć pojedynczy kadr z nakręconego wcześniej wideo. HTC One X daje również możliwość wykonywania zdjęć seryjnych z prędkością 4 klatek na sekundę. Ta funkcja przydaje się szczególnie, przy fotografowaniu obiektów w ruchu  – wystarczy przytrzymać dłużej spust migawki, aby uwiecznić zdarzenie klatka po klatce. 

Nieodłączny element każdej podróży

HTC One X będzie wiernym towarzyszem w każdym momencie Twojej podróży. Doprowadzi Cię do celu dzięki funkcji GPS i cyfrowemu kompasowi, jak również przygotuje wyjątkową fotorelację z Twoich wakacji. Funkcja doboru odpowiedniej sceny pozwoli wykonać idealne zdjęcie zarówno przy słabym, jak i mocnym oświetleniu. Ujęcia wykonane pod światło czy w niestabilnych warunkach również nie są dla One X problemem – automatyczny stabilizator obrazu wykona wszystko za Ciebie.

HTC One X w chmurach

Model ten został przetestowany w ekstremalnych warunkach podczas pierwszej na świecie spadochronowej sesji modowej wykonanej telefonem komórkowym. W przedsięwzięciu wzięło udział wiele znanych osób ze świata mody, współpracujących na co dzień z gwiazdami największego formatu. Bohaterką tej niecodziennej sesji zdjęciowej była włoska modelka Roberta Mancino oraz student fotografii Nick Jojola. Nick podjął się trudnego zadania wykonania sesji zdjęciowej Roberty, w czasie gdy oboje spadają z prędkością ponad 200 kilometrów na godzinę. Sesja na tle błękitnego nieba w Arizonie zakończyła się po 35 skokach ze spadochronem.

 

 

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej