Strona główna / Na czasie / AutoMapa Europe iOS dostępna w AppStore!
czwartek 05 lipiec 2012 | Robert Kamiński
AutoMapa Europe iOS dostępna w AppStore!
Najnowsze mapy 43 krajów Europy, najświeższe dane mapowe Polski uwzględniające wszystkie ostatnie zmiany w infrastrukturze drogowej, miliony Użytecznych Punktów (POI) w całej Europie i wszystkie zalety AutoMapy Polska. AutoMapa Europe iOS dostępna w AppStore!

AutoMapa Europe iOS to unikatowe połączenie zalet i danych mapowych znanych z AutoMapy Polska opracowanych przez Geosystems z najnowszymi mapami Europy w specyfikacji Q2 2012 dostarczonymi przez firmę NAVTEQ mających reputację najlepszych i najbardziej kompletnych na rynku nawigacji.

AutoMapa Europe iOS jest najskuteczniejszym połączeniem map w technologii off-line i danych drogowych dostępnych on-line. Mapy dostępne są zawsze. Również wtedy gdy nie ma zasięgu ani GSM ani Wi-Fi. Dlatego bez obaw o koszty można korzystać z niej w całej Europie. Wyszukiwanie miejsc docelowych i nawigacja w Europie nie wymaga przełączania map - są one połączone w jedną spójną całość. W Polsce, posiadając dostęp do sieci, wykorzystując technologię LiveDrive! kierowcy, oprócz nawigacji z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i korków, korzystają z mechanizmów pozwalających na automatyczną zmianę kierunkowości ulic czy ich czasowe zamykanie i otwieranie.

AutoMapa Europe iOS to również znane polskim użytkownikom wizualizacje budynków 3D w tysiącach polskich i europejskich miast, precyzyjny Asystent Pasa Ruchu pewnie prowadzący nawet przez najtrudniejsze europejskie skrzyżowania i niezwykle bogata, posiadająca miliony pozycji baza Użytecznych Punktów (POI), która pozwoli na nawigację nawet bez wiedzy o dokładnym adresie miejsca, do którego podróżujemy.

- Oddajemy w ręce naszych użytkowników AutoMapę Europe iOS na samym początku gorącego sezonu urlopowego. Jesteśmy przekonani, że będzie ona doskonałym przewodnikiem podczas tegorocznych podróży po calej Europie, a głos najlepszego polskiego kierowcy rajdowego - Krzysztofa Hołowczyca bezpiecznie doprowadzi do celu podróży. - powiedział Janusz M. Kamiński, szef marketingu i PR AutoMapy.

AutoMapa Europe iOS odstępna jest w formie subskrypcji w atrakcyjnych wariantach cenowych. Kupując starter programu AutoMapa Europe iOS w cenie 9.99 Euro, użytkownik otrzymuje możliwość korzystania przez 7 dni ze wszystkich funkcji programu, w tym z technologii LiveDrive! pozwalającej na nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej na terenie Polski. Po tym czasie, użytkownicy AutoMapy Europe iOS mogą skorzystać z jednej z trzech wygodnych form zakupu subskrypcji:

  • 7-dniowej w cenie 9,99 Euro
  • 90-dniowej w cenie 29,99 Euro
  • rocznej w cenie 59,99 Euro

Po wygaśnięciu subskrypcji, użytkownicy nadal mogą korzystać z przeglądarki mapy oraz bazy milionów Użytecznych Punktów (POI).

Dodatkowym wsparciem dla użytkowników AutoMapy Europe iOS jest portal mapowy Targeo.pl zawierający precyzyjne mapy Polski i Europy wykorzystywane w AutoMapie. Dzięki Targeo możliwe jest precyzyjne i wygodne planowanie podróży na ekranie komputera oraz analiza stanu zakorkowania dróg i ulic w Polsce, wraz z prognozą na kolejny dzień.

AutoMapa Europe iOS dostępna jest dla urządzeń iPhone 3GS, 4 i 4S oraz dla urządzeń iPad 3G i 4G. Program można pobrać ją można bezpośrednio z AppStore.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej