Strona główna / Na czasie / Virgin Mobile wchodzi do Polski
czwartek 23 sierpień 2012 | Robert Kamiński
Virgin Mobile wchodzi do Polski
Czy kolejny wirtualny operator ma coś do ugrania w Polsce, kraju gdzie liczba kart SIM o prawie 40 procent przewyższa liczbę ludności? Virgin Mobile chce zdobyć milion klientów w trzy lata. Jakie ma atuty?

Światowa jakość obsługi użytkowników telefonów na kartę, najniższa w Polsce cena połączeń oraz atrakcyjne promocje to argumenty, które przedstawia Virgin Mobile.  Zamiast automatów i przypadkowych osób w call center stawia na własnych przeszkolonych pracowników.  Co więcej przedstawiciele Virgin Mobile zapowiadają nagradzanie lojalnych klientów, co jest raczej rzadką praktyką wśród znanych nam operatorów. Zatem bez łapanki i ściemniania drobnym drukiem.

Atuty na start

Virgin Mobile Polska oferuje usługi prepaid w atrakcyjnych cenach wraz z wyjątkową ofertą doładowań kont 50% ekstra dla każdego i darmowym dostępem do internetu do końca 2012 r. Chce wyróżniać się na polskim rynku najwyższą jakością obsługi użytkowników telefonów na kartę w Polsce oraz nowoczesną komunikacją z klientami m.in. poprzez portale społecznościowe.

Konto każdego użytkownika sieci Virgin Mobile Polska jest ważne 365 dni dla połączeń wychodzących i 425 dni w przypadku połączeń przychodzących.  Oto jak wygląda cennik:

  • 19 groszyto cena minuty połączenia do wszystkich sieci telekomunikacyjnych
  • 12 groszycena SMS do wszystkich sieci
  • 25 groszy cena MMS do wszystkich sieci
  • 1 grosz za 5 kB danych to opłata za transfer danych

Ponadto Virgin Mobile Polska pragnie, aby zakupione usługi wystarczały użytkownikom telefonów na kartę na dłużej, dlatego daje im wszystkim wyjątkową ofertę przy doładowaniach 50% ekstra. Każdy klient sieci Virgin Mobile Polska, który zasili swoje konto doładowaniem otrzyma połowę jego wartości od operatora gratis:

  • Doładowanie 5 zł bonus od Virgin Mobile Polska 2,5 zł razem 7,5 zł
  • Doładowanie 10 zł bonus od Virgin Mobile Polska 5 zł razem 15 zł
  • Doładowanie 30 zł bonus od Virgin Mobile Polska 15 zł razem 45 zł
  • Doładowanie 50 zł bonus od Virgin Mobile Polska 25 zł razem 75 zł
  • Doładowanie 100 zł bonus od Virgin Mobile Polska 50 zł razem 150 zł
  • Doładowanie 150 zł bonus od Virgin Mobile Polska 75 zł razem 225 zł

Jak wystartować?

Starter Virgin Mobile Polska kosztuje tylko 8 zł i można go kupić on-line na stronie operatora www.virginmobile.pl oraz w ponad 25 tysiącach punktów sprzedaży na terenie całej Polski. Natomiast doładowania konta dostępne są dla użytkowników Virgin Mobile Polska poprzez stronę www.virginmobile.pl, a także w ponad 70 tysiącach punktów sprzedaży w całej Polsce.

Każdy z klientów Virgin Mobile Polska, który do końca września br. zakupi starter poprzez stronę www lub przeniesie numer do sieci Virgin i doładuje swoje konto kwotą przynajmniej 30 złotych, otrzyma od operatora pakiet 250 MB miesięcznie na korzystanie z internetu do końca 2012 roku.

Roaming

Virgin Mobile Polska świadczy usługi na terenie całej Polski i poza jej granicami (roaming) jako wirtualny operator komórkowy (MVNO) w zasięgu sieci Play i Orange. Dzięki temu operator nie musi ponosić olbrzymich kosztów budowy własnej sieci komórkowej, a może skoncentrować swoje działania na świadczeniu takich usług, których najbardziej oczekują Polacy.

Virgin Mobile Polska korzysta ze wsparcia międzynarodowej grupy Virgin Mobile oraz doświadczonego lokalnego partnera biznesowego – Łukasza Wejcherta, prezesa firmy Dirlango. Virgin Mobile to globalna marka, która powstała w 1999 r. w Wielkiej Brytanii jako pierwszy operator wirtualny na świecie. Obecnie z usług Virgin Mobile korzysta niemal 20 mln użytkowników w dziewięciu krajach. Oprócz Polski są to: Wielka Brytania, Australia, Stany Zjednoczone, Kanada, Republika Południowej Afryki, Francja, Indie, Chile oraz Polska (od 22 sierpnia 2012 roku). W ramach Grupy Virgin działa ponad 400 różnego rodzaju firm i przedsięwzięć biznesowych, zatrudniających ponad 50 tysięcy osób w 35 krajach.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej