Strona główna / Na czasie / SEQUENCE organizuje Enterprise FORUM
piątek 21 wrzesień 2012 | Informacja prasowa/E2H
SEQUENCE organizuje Enterprise FORUM
Huawei zaprezentuje podczas Enterprise FORUM organizowanego przez firmę SEQENCE najnowsze produkty dla sektora przedsiębiorstw i administracji publicznej. Spotkanie odbędzie się w dniach 24-25 września w Jachrance pod Warszawą.

Podczas FORUM eksperci Huawei opowiedzą o nowoczesnej infrastrukturze Data Center na przykładzie rozwiązań Storage & Server Huawei, zastosowaniu LTE w segmencie ISP i JST, projektowaniu systemów DWDM, a także o nowoczesnych rozwiązaniach trunkingowych. 
 
„Uczestnictwo w spotkaniach takich jak Enterprise FORUM ma dla Huawei bardzo duże znaczenie. Złożone projekty telekomunikacyjne wymagają zaangażowania i profesjonalizmu, a ich powodzenie uzależnione jest od zastosowanego modelu współpracy z partnerami. Dzielenie się dobrymi praktykami, rozmowy o trendach na rynku enterprise oraz zapoznanie się z ofertą dostawców ma znaczący wpływ na powodzenie każdego projektu i podnoszenie kompetencji” – powiedział Bartłomiej Ślawski, Enterprise Country Manager w Huawei Polska.
 
Enterprise FORUM to spotkanie przedstawicieli firm z branży enterprise, podczas którego odbędą się liczne warsztaty, panele pokazowe oraz dyskusje plenarne. W czasie FORUM zostaną wręczone nagrody dla partnerów firmy SEQUENCE.
 
Szczegółowy program:  https://www.sqnc.pl/enterprise-forum

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej