Strona główna / Na czasie / BlackBerry nie oddaje pola
niedziela 04 listopad 2012 | informacja prasowa
BlackBerry nie oddaje pola
Thorsten Heins, prezes i CEO firmy Research In Motion oficjalnie ogłosił, że w zeszłym tygodniu rozpoczęły się wewnętrzne testy systemu BlackBerry 10 u ponad 50 operatorów na całym świecie.

Jestem bardzo zadowolony, że mogę potwierdzić, iż osiągnęliśmy ogromny przełom w rozwoju naszej platformy. W zeszłym tygodniu BlackBerry 10 rozpoczęło fazę testową z ponad pięćdziesięcioma operatorami. Jest to kluczowy etap przygotowań do wprowadzenia na rynek systemu BlackBerry 10 w pierwszym kwartale 2013 roku. Do tego się zobowiązaliśmy i dotrzymamy terminu. W najbliższych miesiącach faza testów wśród operatorów telefonii komórkowej z całego świata będzie kontynuowana, dzięki czemu będą oni mieli okazję, aby ocenić nasze urządzenia i najnowsze oprogramowanie.

Ostatnie tygodnie spędziłem spotykając się z partnerami z całego świata. Prezentowałem im BlackBerry 10, potwierdzając nasze plany odnośnie debiutu platformy, a ich reakcje były wspaniałe! Przedstawiciele operatorów są entuzjastycznie nastawieni do perspektywy wprowadzenia na ich rynki BlackBerry 10.

W tej chwili poszczególne działy w naszej firmie pracują nad technicznymi i komercyjnymi przygotowaniami do wprowadzenia BlackBerry 10. Ogromny wysiłek wkładany w prace nad premierą BlackBerry 10 będzie kontynuowany. Nasze zespoły deweloperów wciąż udoskonalają i wzbogacają ofertę aplikacji na BlackBerry 10, prezentujemy także urządzenia i usługi BlackBerry 10 naszym klientom biznesowym, a nasi inżynierowie są zdeterminowani, aby premiera BlackBerry 10 w pierwszym kwartale 2013 roku przebiegła bez przeszkód.

Najważniejsze wiadomości:

  • · W zeszłym tygodniu BlackBerry 10 rozpoczęło testy z ponad 50 operatorami telefonii komórkowej – jest to najważniejszy etap prac przygotowawczych do wprowadzenia BlackBerry 10 na rynek w pierwszym kwartale 2013 roku.
  • · Odpowiedź operatorów z całego świata jest niezwykle entuzjastyczna i zamierzamy kontynuować współpracę z naszymi partnerami w czasie przygotowań do premiery.
  • · Premiera BlackBerry 10 odbędzie się pierwszym kwartale 2013 roku.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej