Strona główna / Na czasie / 5 w tym roku aktualizacja Automapy
środa 21 listopad 2012 | Robert Kamiński
5 w tym roku aktualizacja Automapy
Najnowszy obraz siatki dróg w Polsce, lokalne zmiany organizacji ruchu oraz nowe odcinki dróg przygotowane do odblokowania w czasie rzeczywistym. Najnowsze mapy Polski i Europy już dostępne w AutoMapie i serwisie Targeo.pl!

Najnowsza, piąta tegoroczna aktualizacja map, wprowadza liczne zmiany w infrastrukturze drogowej w wielu oddawanych właśnie do użytku odcinkach dróg. Opracowane w ostatnich dniach października 2012 roku dane stanowią najaktualniejszy obraz dróg i wraz z danymi systemu AutoMapa/ Targeo Traffic pozwalają na wyznaczanie tras z uwzględnieniem rzeczywistej sytuacji na drogach - w tym takich utrudnień jak korki czy remonty. Uwzględniają również zgłoszenia, które spływają od użytkowników AutoMapy i Targeo.pl dotyczące m.in. nowych dróg, adresów czy lokalnych zmian w organizacji ruchu.

Najnowsze mapy Polski, oznaczone symbolem 1210, zawierają m.in szereg aktualizacji na trasie S7 do Gdańska jak również udostępnioną obwodnicę Olsztynka. Kierowcy otrzymują również do dyspozycji trasę S8 pomiędzy Rawą Mazowiecką a Piotrkowem Trybunalskim. W związku z przebudową ulicy Struga w Szczecinie, w mapach zostały uwzględnione wszystkie objazdy oraz jej docelowy przebieg. Udostępniono również kolejny odcinek śródmiejskiej obwodnicy oraz Trasy Północnej.

Tradycyjnie już, w nowych mapach opracowano i przygotowano do uruchomienia poprzez technologię LiveDrive! nowe odcinki dróg, które pojawią się w AutoMapie i Targeo.pl w momencie zakończenia konkretnej inwestycji drogowej. Do takiego uruchomienia przygotowane są m.in odcinek A4 Szarów-Brzesko, obwodnice Jastrzębia Zdroju, Jędrzejowa, Starego i Nowego Kisielina (DW 282) oraz obwodnica śródmiejska Chrzanowa

Mapy wykorzystywane w AutoMapie i serwisie Targeo.pl obejmują m.in 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania, ponad 664 tys dróg wszystkich kategorii, ponad 644 tys Użytecznych Punktów (POI) a także ponad 3,1 mln kształtów budynków z przypisanymi do nich adresami punktowymi. Użytkownicy AutoMapy Windows mogą zaktualizować swoje urządzenia pobierając najnowszą wersję AutoMapy bezpośrednio ze strony www.AutoMapa.pl, a już wkrótce pojawią się one również w wersji dla systemow iOS i Android.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej