Strona główna / Na czasie / Dell Vostro 3460 – laptop z wbudowanym modemem LTE 100 Mb/s
niedziela 30 grudzień 2012 | Robert Kamiński
Dell Vostro 3460 – laptop z wbudowanym modemem LTE 100 Mb/s
W ofercie Plusa pojawił się pierwszy laptop z wbudowanym modemem LTE pozwalającym na transmisje danych do 100 Mb/s.
Tagi: laptop, notebook, dell, lte,

Laptop Dell Vostro 3460 został zaprojektowany z myślą o dużej wydajności, bezpieczeństwie danych i uzupełniony o usługi stworzone specjalnie dla rozwijających się firm. Laptop posiada najnowsze rozwiązania , a dodatkowo klientowi daje kompleksowe wsparcie techniczne.

Zastosowany jest w nim procesor Intel Core i5 (3. Generacji), który pomaga sprostać codziennym zadaniom, a wydłużony czas pracy na baterii pozwala na jeszcze większą mobilność. Laptop daje również wszechstronne możliwości współpracy:

  • mikrofon i kamera internetowa HD,
  • technologia poprawiająca dźwięk Waves MaxxVoice Pro,
  • najnowsza łączność Bluetooth 4.0
  • modem szerokopasmowy 4G LTE

Dell Vostro 3460 ma 6 GB pamięci DDR3 (2 sloty DIMM) oraz dysk twardy z czujnikiem upadku (Free Fall Sensor) 500GB 5400RPM, system operacyjny Microsoft Windows 7 Professional.

Laptop Dell Vostro 3460 dostępny jest w promocji „Internet z laptopem Dell”, przy wyborze taryfy intensywnej lub bardzo intensywnej i podpisaniu umowy na 36 miesięcy. Znajduje się on w ofercie dla klientów indywidualnych i biznesowych, zarówno nowych jak i przedłużających mających, ale posiadających już abonament w sieci Plus. Cena laptopa wynosi odpowiednio 799 i 1 zł brutto.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej